Skocz do zawartości
SlawekR

Nowe programy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Cytat z blogu "n":

[i][b]Wreszcie dobre VOD - wraz z Universal Pictures uruchomiona zostaje polska wersja PictureBox. Co to oznacza? Wreszcie dobre filmy. Mowa o takich tytułach, jak “Krucjata Bourne’a”, “Apollo 13″, “Tłumaczka”, “Ray”, “King Kong” czy “Terminator”.[/b][/i]

Jezu! A ludzie narzekali na poziom obecnego VOD-u. Teraz to dopiero będą "nowości". A te zapowiedzi to przecież najatrakcyjniejsze propozycje! Aż strach pomyśleć, czym to uzupełnią. Edytowane przez verde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko pamiętaj o jednym fakcie ! - ludzie decydując się na platformę cyfrową kupują ją bo chcą uzyskać dostęp do nowych kanałów których nie ma w kablówce lub na siatkówce :( I to kanały,zawartość jest sednem sprawy.

I ja jako abonent n - mam prawo poczuć że coś jest nie tak.Jednak oferta kanałów nie jest w przypadku n w stanie rywalizować z C+ lub Polsatem (bo w końcu c+ ruszy z NG HD,Planete HD,C+HD o kanałach SD nie wspominając ).I nawet jak będę opuźnienia to ok - w n też czekamy 6 miesięcy żeby dowiedzieć się że kolejne kanały wejdą za 4 miesiące i to jeszcze raczej kategorii b.

Ok. - nowinki techniczne jakie proponuje N są fajne ale czy naprawdę ludzię kupją n żeby posłuchać radia czy pocztać newsy z internetu ?


Taka mała dygresja bo jestem na maxa zawiedziony konferencją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Panowie,
"n" i "n" i "n" nic tylko nowa platforma.
A tak naprawdę co proponuje telewizja nowej generacji?
Program przyrodniczy w HD - aby uzytkownik "n"-ki mógł się pochwalić przed gośćmi jak pięknie widać tygrysa na soczystej trawce w jego telewizorze.
Kanał filmowy w HD - aby użytkownik "n"-ki dostrzegł wreszcie wyraźnie młodą twarz swego ulubionego aktora w filmie sprzed dwudziestu lat.
Kanał z filmami radzieckimi - no nie powiem , ale to tylko dla koneserów.
I co dalej..... Bajery, które po kilku miesiącach się znudzą i pójdą w zapomnienie lub będzie się z nich korzystać sporadycznie.
Konferencje prasowe, pokazy i .... została tylko żenada.
Halo, halo, halo koledzy obudźcie się bo dajecie się wkręcać wszechobecnej reklamie.
Ja jestem abonentem "syfry", oczywiście , że są minusy i drogo, też myślałem o czym innym, ale mam co chcę i żona z dziećmi też zadowolona, a mój kolega zrezygnował i wziął "n" , efekt? Żona się do niego od dwóch tygodni nie odzywa bo nie ma co oglądać, on już po pochwaleniu się swoim HD przyroda nie ma na co przełączyć -widać że tęskni za Cyfrą lub Polsatem.
Naprawdę nie jestem kąśliwy i daleki od obrażania kogokolwiek, także nie zakochałem się w cyfrze, ale daję sobie głowę uciąć , że dużo , bardzo dużo ludzi jest totalnie zawiedziona poziomem "n". Jednak tak to już jest ,że w większści przypadków nam samcom ciężko oj ciężko przyznać się do błędu.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze najistotniejsze w tym zamieszaniu jest to czego oczekujemy -a nie to co nam obiecuja. Stajac sie abonentem n liczylem sie z tym ze nie od razu ta platforma bedzie miala ksztalt taki jak staraja sie prezentowac marketingowcy, oraz ze nie od razu spelni moje wszystkie oczekiwania. Jako czlowiek zapracowany dosc mocno nie dysponuje 6 godzinami w ciagu doby abo poswiecac je na gapienie sie szkielko. Tak wiec cieszy mnie dobrej jakosci obraz na tvn (bo ogladam Kryminalnych, Majewskiego,Teraz My i Wojewodzkiego), to ze mozna obejrzec LM oraz UEFA, ze wreszcie jest gdzie ogladac NHL (i nawet mimo tego ze nie mam odbiornika HD Ready widac krazek), cieszy mnie ze z pilota moge sprawdzic co jest nadawane na innych kanalach i co bedzie po aktualnie nadawanej audycji, ze mam Eurosport po polsku. I za to wszystko place tyle co za dobra butelke whisky.

Malkontentom polecam spokojne spozycie piwa, wyluzowanie, chwile zastanowienia nad tym czego oczekuja, ile za to placa. Ciekawe wnioski z pewnoscia przyjda same :( Nawet w tym kraju nie ma tak ze za Ferrari placisz zamiast 300 tys euro - 300 zl - a ze spoleczenstwo mamy biedne, to oferuje sie nam to za co jest w stanie zaplacic przecietny Kowalski a nie jakis inny mieszkaniec wysp brytyjskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gradiso' post='47618' date='16.05.2007, 15:23 ']Szanowni Panowie,
"n" i "n" i "n" nic tylko nowa platforma.
A tak naprawdę co proponuje telewizja nowej generacji?
Program przyrodniczy w HD - aby uzytkownik "n"-ki mógł się pochwalić przed gośćmi jak pięknie widać tygrysa na soczystej trawce w jego telewizorze.
Kanał filmowy w HD - aby użytkownik "n"-ki dostrzegł wreszcie wyraźnie młodą twarz swego ulubionego aktora w filmie sprzed dwudziestu lat.
Kanał z filmami radzieckimi - no nie powiem , ale to tylko dla koneserów.
I co dalej..... Bajery, które po kilku miesiącach się znudzą i pójdą w zapomnienie lub będzie się z nich korzystać sporadycznie.
Konferencje prasowe, pokazy i .... została tylko żenada.
Halo, halo, halo koledzy obudźcie się bo dajecie się wkręcać wszechobecnej reklamie.
Ja jestem abonentem "syfry", oczywiście , że są minusy i drogo, też myślałem o czym innym, ale mam co chcę i żona z dziećmi też zadowolona, a mój kolega zrezygnował i wziął "n" , efekt? Żona się do niego od dwóch tygodni nie odzywa bo nie ma co oglądać, on już po pochwaleniu się swoim HD przyroda nie ma na co przełączyć -widać że tęskni za Cyfrą lub Polsatem.
Naprawdę nie jestem kąśliwy i daleki od obrażania kogokolwiek, także nie zakochałem się w cyfrze, ale daję sobie głowę uciąć , że dużo , bardzo dużo ludzi jest totalnie zawiedziona poziomem "n". Jednak tak to już jest ,że w większści przypadków nam samcom ciężko oj ciężko przyznać się do błędu.

Pozdr[/quote]

Co racja to racja ! w moim przypadku jest dokładnie tak samo ! jestem poprostu zawiedziony , dzisiaj zrezygnowałem z KITÓW FILMOWYCH I mgm PSEUDO hd a od tej parszywej reklamy na DISCOVERY że ,, telewizja już nigdy nie bedzie taka sama '' żygać mi sie chce ale musze czekać dalej na HD w innych platformach bo na dodatek kupiłem LCD a bez HD na LCD to porażka ( jedynie wtedy moge kolegom pokazać że nieeeeee ten telewizor cały czas tak żle nie odbiera a tylko wtedy gdy niema HD ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisze, że zrezygnowałem z Cyfry full pakiet (którą miałem od początku) na rzecz N. W moim 5-cio osobowym domu wszyscy są zadowoleni! Wziąłem do drugiego pokoju Polsat Cyfr a i tak płacę mniej! I naprawdę nikt w domu nie narzeka,że teraz nie ma co oglądać! Jest wręcz przeciwnie(głównie dzięki funkcji PVR w recorderze). Może trochę tęsknię za Canalem+(chociaż przeważnie jak miałem ochotę obejrzeć dobry film to nic nie "leciało"), ale dzisiejsze zapowiedzi nowego VOD spowodują mam nadzieje, że już niedługo zapomnę co to Canal+ :(
O jakości sygnału TV czy samych boxów nie będę nawet wspominał bo to całkiem inna epoka...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
gradiso:
Ja zrezygnowałem z cyfry na rzecz n-ki i... nie żałuję! W cyfrze płaciłem 73 pln, teraz 42. I jakos nie odczuwam pustki. Pewnie, że do ideału daleko, pewnych kanałów z cyfry mi brakuje (MiniMini, TVN Turbo), ale mam inne (Comedy Central, MGM, paczka Disco i Cinemaxy) i dysk PVR zapełniony filmami, których nie mam kiedy obejrzeć.

A co do DiscoHD: mój syn (4,5 roku) chwilę narzekał na brak MiniMini, ale szybko znalazł ukojenie właśnie w DiscoHD (zdecydowanie woli to od zwykłego Disco). Edytowane przez verde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gradiso' post='47618' date='16.05.2007, 14:23 ']Jednak tak to już jest ,że w większści przypadków nam samcom ciężko oj ciężko przyznać się do błędu.

Pozdr[/quote]

No wlasnie, prosze przyznaj sie do bledu, ze wybrales Cyfre ! Przeciez oni nie bede nadawac HD (720p to dla mnie nie jest HD). Jesli Polsat zacznie nadawac kiedys w HD wiecej niz N-ka to przyznam sie do bledu.
Na razie mysle o zakupie zagranicznej platformy, w sumie bedzie to taniej i lepiej...
Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]- Mecze Ligi Światowej realizowane będą w wysokiej rozdzielczości przy wykorzystaniu wozów transmisyjnych, które wypożyczymy z Niemiec. Nie będą jednak emitowane w jakości HD w Polsacie Sport, ponieważ kanał emisję w tej technologii rozpocznie we wrześniu – tłumaczy Adam Brodziak, dyrektor pionu techniki TV Polsat.
Cyfrowy Polsat podtrzymuje plany dotyczące HDTV. Do końca 2007 roku obok stacji o profilu sportowym mają ruszyć w tej technologii trzy kanały, poświęcone: filmom, rozrywce i edukacji. - Jesteśmy gotowi, by zaoferować naszym abonentom Polsat Sport w wysokiej rozdzielczości. Wydaje się jednak, że okres wakacyjny nie jest najwłaściwszym momentem na uruchamianie kosztownego kanału zarówno ze względu na inne zainteresowania odbiorców w tym czasie, jak i niewystarczającą liczbę produkcji HD - wyjaśnia przyczyny opóźnienia Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu.[/quote]

Hehe. Może boxy z hd też wypożyczą zamiast kupić :( śmiech na sali. Nka nie rozpowiadała na prawo i lewo, że zamierza transmitować np Puchar Polski w HD tylko zabrała się do roboty i zrobiła niespodziankę. A w CP jak zwykle na zapowiedziach i opóźnieniach się kończy podobnie jak w Syfrze+. Co by nie mówić to przynajmniej technologicznie Nka jest do przodu. Warto również zauważyć, że oprócz rzekomego Polsatu Sport HD CP wspomina tylko o 3 następnych kanałach więc w ciągu ostatnich kilku dni jeden zapowiadany kanał zdążył się rozpłynąć w marzeniach CP :( [i]Z czym do gościa :)[/i] jak to teraz młodzież mówi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam N i Cyfre, z tym, ze do cyfry od pol roku juz nie zagladam (dekoder lezy w szafie). Latwo i szybko zapomnialem o Cyfrze.
A co do nastrojow to tak juz jest ze wielu bedzie plywac od euforii do rozczarowania. Dzis sa zawiedzeni (po konferencji) oferta N i odgrazaja sie przejsciem do C+ lub CP.
Daje glowe, ze historia sie powtorzy gdy C+ / CP wystaruja ze swoimi nowosciami, ktore pewnie tez beda w opinii wielu do kitu, i wtedy beda sie odgrazac, ze przejda np do N.
Typowa polska paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowe kanały to tragedia. Naprawdę nie wiem co oni sobie myśleli tak rozgłaszając tą konferencję :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No dobra Panowie, ale miejsce zobowiazuje... GDZIE TE NOWE KANAŁY HD? GDZIE HD w SVOD? GDZIE SIĘ PODZIAŁO HD na "n"??? Wieeeeelkie N -ic. I tu jest najwieksze rozczarowanie, bo niestety nowa oferta Universala to przynajmniej narazie jakosc co najwyzej DVD (ktos widzial na tej planszy znaczek HD?! No czy ktos widzial znaczek.. he?) Jedno jest pewne w czerwcu/lipcu widze setki zwrotow recorderow (choc tutaj musze przyznac ze przynajmniej funkcjonalnosc skrzynki poprawia mocno i bedzie to jeden z najlepszych PVR na rynku, tylko sie pytam z jakim materialem we wsadzie i dlaczego ograniczonym do tych marnych 80mb... bo niestety o zmianie tego parametru cisza). Ok mozna sie pocieszac radiem internetowym ale przeca to jest TELEWIZJA, a radio to tylko mile uzuplenienie (swoja droga mam nadzieje ze bedzie mozna tworzyc listy ulubionych rozglosni, o nagrywaniu pewnie mozemy zapomniec) czy funkcje sieciowe (ot, jako dodatek). Dla mnie najwieksza porazka jest wlasnie olanie HD i to po calosci. Te smieszne sojkowe ze my jako pierwsi w VOD dali HD jest po prostu niepowazne. To byla zreszta jedyna wzmianka o HD (wymienienia listy kanalow nie licze :)) Bardzo mnie to martwi, liczylem ze bedzie jasna deklaracja ze za 3 (prawie powiedzmy szczerze) kanalami HD pojawia sie nowe. A tu niestety nul. A to ze w VOD nie pojawi sie film w HD uwazam za przekreslenie tej oferty i to definitywne przekreslenie. Maniak HD albo kupi se BD/HDDVD (strzelam, ze na wakacje ceny ustabilizuja sie w granicach najlepszych wydan DVD za tytul) albo pojdzie i pozyczy w wypozyczalni na DVD-ku cos co po przetworzeniu przez 50x lepszy upscaler swojego BD/HDDVD playera da mu x raza wieksza satysfakcje. Bo pamietajmy o jednym - na VOD filmy nie maja jakosci wydan na dwuwarstwowkach z maksymalnie osiagalnym dla DVD-9 bitratem, nie maja zadnych dodatkow, nie maja czasami nawet napisow i pozostaje lektor, co wcale nie musi sie nam podobac... slowem to jest taka gorsza wypozyczalnia i tylko imho HD mogloby to zmienic. Ale tak? Srau ich pies. Na szczescie mam zwyklego boxa, jak na razie mnie to nie kosztuje, jak bedzie lepsza oferta to bez bolu wezme (moze kablowki sie rusza bardziej, moze UPC... na C+ ani na CP jakos nie licze). Myslalem o nrecorderze... dziekuje... po dzisiejszej konferencji wiem, ze to sie nie kalkuluje

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='wisio' post='47621' date='16.05.2007, 17:07 ']Co racja to racja ! w moim przypadku jest dokładnie tak samo ! jestem poprostu zawiedziony , dzisiaj zrezygnowałem z KITÓW FILMOWYCH I mgm PSEUDO hd a od tej parszywej reklamy na DISCOVERY że ,, telewizja już nigdy nie bedzie taka sama '' żygać mi sie chce ale musze czekać dalej na HD w innych platformach bo na dodatek kupiłem LCD a bez HD na LCD to porażka ( jedynie wtedy moge kolegom pokazać że nieeeeee ten telewizor cały czas tak żle nie odbiera a tylko wtedy gdy niema HD ??[/quote]


[size=6]ADMINIE, DAJ TEMU GOŚCIOWI BANA NA WIEKI BO JA GO JUŻ CZYTAĆ NIE MOGĘ !!![/size]Chyba w trzech albo czterech wątkach napisał że rezygnuje z Kitów Filmowych.
MNIE TO pipi NIE INTERESUJE Z CZEGO ON REZYGNUJE, i myślę że innych też nie bardzo.

Proponuję ci baranku daj ogłoszenie na pierwszej stronie Wyborczej, że rezygnujesz i oszczędź nam już swoich twórczych wypocin.

[b]JA MAM CIĘ DOŚĆ[/b]

:):P;):angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pmcomp, żebyś wiedział jak niektórzy mają cdosyć twoich żałosnych postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak... są gusta i guściki... aby nie było mam CP ale już mi sie skonczyła umowa i tak sie zastanawiam i przyglądam co sie dzieje na tym platformianym rynku...

CP przekłada HD na wrzesień, nie ma tunerów a mieli zaczynac lada moment...
C+ obietnice i badziewne tunery...

a N'ka...??

Wiec... duzy plus za oprogramowanie... Jesli chodzi o kanały. Popatrzcie... Zabrali sie za pakiet SPORT i już jakoś wygląda... teraz zabrali sie za pakiet dla dzieci (a kto ogląda wiecej tv jak dzieciaki...?) też już bedzie wyglądał jak nalezy. Brak disney'a jest faktem ale to co zobaczyłem dziś może byc naprawde dobrą opcją. Filmy - no tu dla abo bez recordera lipa to fakt ale paytrząc że pakiet kosztuje tylko 16 zł i tak nie jest źle ( same AXN'y w Cyfrze kosztują 8zł - a wiedza wszyscy że HBO i C+ razem to potęga wiec jakos to trzeba było obejść). I tu jest odpowiedź VOD - jedyne wyjście na dobry film a myśle że nie weszło SPI ze swoimi kanałami bo dla mnie tam tez leci lipa - nic ciekawego do tego fatalna jakość (testy leciały ponoc w fatalnym przekazie równym VHS). [beep] cie wie ile chcieli za swoje kanały, może lepiej była podpisac umowe na PICTURE BOX'a i cos pokazać jak marnote i VHS. A ja usłyszałem że będzie nowy Bond we wrześniu... no cóż napewno nie za darmo a napewano szybciej jak w HBO i C+. Osobiście czekam teraz na oferte i cene do lipca jak będzie dobra wypadam na rok z CP i dam szanse N'ce...

A Owsiak wszyscy sie z niego nabijają a jeszcze kanał nie wystartował... Myśle że to bedzie rarytas dla fanów rocka. Dla mnie to wielki człowiek dobrze nakręca ludzi i dużo robi dla fanów tego rodzaju muzyki - tu jego plus... Wspomniał że są materiały w HD a kto z rock maniack'ów nie chciał by zobaczyc koncertu w HD...

To jest tylko moje zdanie... każdy ma swoje widzimisie... ja także sie zawiodłem (każdy by chciał co innego a nie każdemu da sie dogodzić) ale patrząc na reszte platform rozwijają sie najszybciej... BEZ WĄTPIENIA !! (6 miesięcy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herman78 zobaczymy czy jak N doczeka i bedzie na rynku 5 lat jak konkurencja to też się będzie tak szybko rozwijać :) To tak jak porównanie Polski do Niemiec..... Polska się szybciej rozwija teraz bo startowała od zera :) ale chyba nie powiesz że jest bardziej rozwinięta i oferuje lepsze zycie od Niemiec :)?
Cyfra i Polsat spokojnie bez pospiechu , bez fajerwerków i wielkich konferencji dodają sobie kanały a N robi konferencję żeby podać info o jakiś dziwacznych kanałach , VOD gdzie jak widzę ofertę na stronie PictureBox to też żadna wielka rewelka ( zobaczymy ile to będzie kosztowało ) , Bond we wrześniu :) - bedziecie w koło oglądali Bonda :) ? Ciekawe ile ten VOD wyjdzie za 10 filmów miesięcznie :) , nowy soft i funkcje , ktore powinny byc dostępne od początku , brak radia FTA i to nieprawda , ze nie ma ciekawych stacji radiowych :) i teraz UWAGA : TO WSZYSTKO ZA KILKA MIESIĘCY :) A co dla posiadaczy zwykłych nBoxów ? A co z opcją Multiroom ? Nic o nowych kanałach HD ...żadnych newsów o HD - tym co miało wyrózniać N od innych :) Niestety wystarczy rzucić okiem na forum N i na Blog żeby zobaczyć jak strasznie abonenci N sa zadowoleni z nowej oferty :) I po to była ta konferencja ????? Szkoda słów.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Uważam że nie ma się co spierać o nasze gusta i preferencje.

Na pewno faktem jest ,że zgodnie z powiedzeniem: "kto się nie rozwija ten się cofa", brak nowego kanału HD, jest właśnie takim cofaniem się. Pomijając repertuar, bo o gustach się nie dyskutuje, to właśnie High Definition było utożsamiane z Nką i miało stanowić jej motor napędowy. A tak to powoli robi się kolejna, podobna do innych, taka sobie platforma, czyli niestety szara rzeczywistość.

Ja osobiście bardzo ich szanowałem, zresztą nadal szanuję, właśnie za odwagę i innowacje techniczne. Ale wiadomo, czas mija i każdy chciałby coś nowego. A tu niestety półśrodki, radio internetowe, nowe epg, modyfikacje w sofcie, takie trochę dyrdymałki. Może chociaż ten SVOD coś pokaże, pod warunkiem oczywiście że zapewnią odpowiednią jakość przekazu. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SlawekR - chyba zartujesz piszac, ze brak nowego kanalu HD to cofaqnie sie w rozwoju. Wiadomo, ze obecnie zbudowanie zawartosci HD jest bardzo trudne, widac po C+ jak kanal z ogromnymi mozliwosciami dostepem do wytworni filmowych i duzych wydarzen sportowych nie jest wstanie zrobic jednego kanalu HD, a to co zapowiada to trzeba dzielic przez 100. Podobnie z CP juz wiadomo, ze Sztandarowy kanal Polsat Sport HD bedzie na jesieni, a co powiedziec o pozostalych kanalach! Mam C+ od poczatku i nie pamietam aby przez 6 miesiecy zrobili tyle co w N i to na tylu plaszczyznach - nie tylko dolaczajac "administracyjnie" kanaly. Mysle, ze HD jest utozsamiane z N i na dzien dzisiejszy N-ka nie ma tu konkurencji - i nie wnikam w zawartosc bo jednemu sie podoba lub nie. I jeszcze jedno z marketingowego punktu widzenia to nowe kanaly HD beda predzej na jesieni tak aby zbudowac przeciwwage i oslabic medialnie wprowadzane kanaly HD na C+ i CP (jezeli takowe sie pojawia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]To co wprowadziła Cyfra bez wielkiego BOOM ostatnimi czasy[/b] :
C+ HD ( pomijam ofertę ale podobno się o tym nie dyskutuje vide: Nsport )
Cinemax 2
Kuchnia TV
HBO Comedy
Disney Channel
AXN Sci-Fi
AXN Crime
Music Choice
[i]Planowane : Canal+Film HD , Canal+Sport HD , National Geographic HD, Planete HD , Sci-Fi Channel , 13th Street[/i]
[b]To co ostatnimi czasy wprowadził Polsat Cyfrowy :
[/b]
Play TV
Wedding TV
TV 1000
E!
Superstacja
FoxLife
Disney Channel[i]
Planowane : Polsat Sport HD ( o innych plotkach typu Nonstop Kino, Filmbox czy kanały z paczki viasat nie wspominam )[/i]
Chyba przyznacie , że kanaly które zostały dodane i są w planach wypadaja troszkę lepiej od O.TV czy TVN Religia ?
Ja uważam , ze nie jest tak z tymi platformami źle. To , ze odbiegaja technologicznie od N to fakt niepodważalny ale oni moi kochani daja mozliwości odbioru na innych tunerach :) N niestety nie :) Jak na razie ( i myślę , ze się to długo nie zmieni ) najwazniejsza dla ludzi jest oferta programowa , zawartość i treść a na drugim miejscu są wodotryski typu radio internetowe. Zobaczymy czy N za 5 lat bedzie tez dodawała nowe kanały w takiej ilości i z taką częstotliwoscią. Od razu napiszę , ze nie jestem ani za C+ ani za CP ani z N. Staram się jedynie trzeźwo patrzeć na to co oferuja i nie chce mi się bezpodstawnie na kogoś wylewać pomyje lub wychwalać pod niebiosa. Jestem teraz z Cyfrą i nie uważam by była idealna ale jak dla mnie jest w tym momencie najlepsza a od maja są nowe pakiety i mozna parę groszy zaoszczędzić ( pakiet podstawowy + Canal+ i do tego opcja HD wychodzi wcale nie tak drogo ) Myslę , ze wyjdzie porównywalnie a moze nawet taniej od N jak ruszy nowe VODw Nce. Ta konferencja ostudziła moje oczekiwania jesli chodzi o N - dla mnie mozna to było wydać w komunikacie prasowym i nikt by nie miał pretensji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='47704' date='16.05.2007, 21:09 ']SlawekR - chyba zartujesz piszac, ze brak nowego kanalu HD to cofaqnie sie w rozwoju. Wiadomo, ze obecnie zbudowanie zawartosci HD jest bardzo trudne, widac po C+ jak kanal z ogromnymi mozliwosciami dostepem do wytworni filmowych i duzych wydarzen sportowych nie jest wstanie zrobic jednego kanalu HD, a to co zapowiada to trzeba dzielic przez 100. Podobnie z CP juz wiadomo, ze Sztandarowy kanal Polsat Sport HD bedzie na jesieni, a co powiedziec o pozostalych kanalach! Mam C+ od poczatku i nie pamietam aby przez 6 miesiecy zrobili tyle co w N i to na tylu plaszczyznach - nie tylko dolaczajac "administracyjnie" kanaly. Mysle, ze HD jest utozsamiane z N i na dzien dzisiejszy N-ka nie ma tu konkurencji - i nie wnikam w zawartosc bo jednemu sie podoba lub nie. I jeszcze jedno z marketingowego punktu widzenia to nowe kanaly HD beda predzej na jesieni tak aby zbudowac przeciwwage i oslabic medialnie wprowadzane kanaly HD na C+ i CP (jezeli takowe sie pojawia).[/quote]


Nie żartuję, jakoś zagraniczni nadawcy nie mają z tym aż tak dużych problemów. Wystarczy spojrzeć za wielką wodę.

Ok, powiedzmy że żyjemy w Polsce i nie wymagam totalnie nowego kanału, ale już sam pomysł puszczania piątkowego filmu wieczornego w Superkinie na TVNie w HD, dla abonentów Nki, byłby dla mnie sporym krokiem naprzód. Myślisz że nie daliby rady?

Nadal twierdzę, że HD to jest właśnie to co powinno wyróżniać tę platformę w sposób znaczący. Nie mówię że wszystkie kanały na raz. Ale powinni zacząć od wybranych ważnych pozycji na obecnie nadawanych kanałach. Wiem że marketing rządzi i się nie spieszą bo konkurencja nie daje rady i lepiej poczekać choćby do świąt, ale jakiś ruch w tę stronę, chociaż symboliczny, byłby wskazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musicie zauważyć, że N idzie w zupełnie innym kierunku, niż C+i CP. Świadomie zrezygnowała z emisji pakietu Premium na rzecz VOD, jasno stawiając sprawę abonentom już po wrzesniowej konferencji. Nie włącza czego popadnie, tak jak CP. Bo zobaczcie - w tym roku włączyli tylko te kanały, które weszły do Polski. Play TV poki co emituje archiwum Polsatu, a istnieje tylko po to , by nie mozna bylo odebrac koncesji. Podajesz kanały, które włączyła C+ i dajesz tam AXNy, Cinemaxy, Disney. W tej samej rozpiętości czasowej, ooo, przepraszam, dużo krószej rozpiętości czasowej N wprowadzila 3 kanały HD, Comedy Central, Baby.tv, NASN, Sportkluby. Licytować się tak mozemy, ale zachowujmy te same kryteria. Ale zastanowmy sie co twórczego, z wlasnego pomyslu stworzyly platformy w ciagu ostatniego roku. Cyfra+ stworzyła jeden taki kanał - kuchnia.tv, to prawda - udany. Cyfrowy Polsat w tym czasie stworzył rowniez jeden taki kanal - PlayTV (jesli mozna go stacja nazwac). A N? Wojna i Pókój, TVN Lingua i Discovery Historia. Dzis informuje o kolejnych 5 AUTORSKICH pomysłach, jakimi sa Da Vinci, projekt ktory o ile dobrze bezdie zrobiony za rok bedzie uwazany za jeden z ciekawszych kanalow - jestem tego pewien, O.TV - stacja, ktora do ktorej jesli ktos sie przywiaze to bedzie jej bronil do konca, nTalk - to przeciez spełnienie próśb abonentow o polepszenie oferty pakietu "style moda muzyka" - no ale o tym sie nie mowi ;-). A poki co w CP HD nie będzie - przynajmniej do września. Liczba kanalow HD tez została juz ograniczona - nie 5, a 4 beda w ofercie. Planete HD to tylko plotka - kanal mial sie pojawic w marcu we Francji, ale nie wiem czy nadaje. A jesli chodzi o 13th street i SciFi Channel - po dzisiejszej konferencji blizej im do N niz do C+ - i to jest najbardziej szokująca informacja dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta HD HD tylko ciekawie gdzie oni te HD upchna na transponderach jak nie ma miejsca? :)zawsze mozna upychac kosztem slabszego bitrate dzwieku i obrazu ale nie tedy droga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='liberal' post='47716' date='16.05.2007, 23:27 ']Musicie zauważyć, że N idzie w zupełnie innym kierunku, niż C+ i CP. Świadomie zrezygnowała z emisji pakietu Premium na rzecz VOD, jasno stawiając sprawę abonentom już po wrzesniowej konferencji. Nie włącza czego popadnie, tak jak CP. Bo zobaczcie - w tym roku włączyli tylko te kanały, które weszły do Polski. Play TV poki co emituje archiwum Polsatu, a istnieje tylko po to , by nie mozna bylo odebrac koncesji. Podajesz kanały, które włączyła C+ i dajesz tam AXNy, Cinemaxy, Disney. W tej samej rozpiętości czasowej, ooo, przepraszam, dużo krószej rozpiętości czasowej N wprowadzila 3 kanały HD, Comedy Central, Baby.tv, NASN, Sportkluby. Licytować się tak mozemy, ale zachowujmy te same kryteria. Ale zastanowmy sie co twórczego, z wlasnego pomyslu stworzyly platformy w ciagu ostatniego roku. Cyfra+ stworzyła jeden taki kanał - kuchnia.tv, to prawda - udany. Cyfrowy Polsat w tym czasie stworzył rowniez jeden taki kanal - PlayTV (jesli mozna go stacja nazwac). A N? Wojna i Pókój, TVN Lingua i Discovery Historia. Dzis informuje o kolejnych 5 AUTORSKICH pomysłach, jakimi sa Da Vinci, projekt ktory o ile dobrze bezdie zrobiony za rok bedzie uwazany za jeden z ciekawszych kanalow - jestem tego pewien, O.TV - stacja, ktora do ktorej jesli ktos sie przywiaze to bedzie jej bronil do konca, nTalk - to przeciez spełnienie próśb abonentow o polepszenie oferty pakietu "style moda muzyka" - no ale o tym sie nie mowi ;-). A poki co w CP HD nie będzie - przynajmniej do września. Liczba kanalow HD tez została juz ograniczona - nie 5, a 4 beda w ofercie. Planete HD to tylko plotka - kanal mial sie pojawic w marcu we Francji, ale nie wiem czy nadaje. A jesli chodzi o 13th street i SciFi Channel - po dzisiejszej konferencji blizej im do N niz do C+ - i to jest najbardziej szokująca informacja dnia[/quote]
liberal masz rację z autorskimi programami ale - no własnie jest jedno ale - gdyby iść takim tokiem myślenia - to ja chcę zwrócić wszystkim uwagę na to ile jest N na rynku a ile C+ czy CP. Kurcze jak się ma w ofercie już właściwie najwazniejsze kanały to trudno jest dodawać nagle po kilka , kilkanascie kanałów z dnia na dzień. N ma łatwiej bo startuje - tutaj nie cięzko jest dodać Discovery , Eurosport , Sportklub czy BabyTV. gdyby własnie chcieć się licytować ( ale przecież nie chcemy ) to można dodać że autorskimi kanałami Canal+ są wszystkie Canal+ , kuchnia tv , Ale Kino! , MiniMini, ZigZap, Hyper , Planete ( bo przypominam iz jest to wersja dla Polski ) i nie jestem pewien ale chyba tylko na Cyfrze+ Eurosport 2 ma cała grafikę po Polsku :) Mozna więc obiektywnie porównać. Z jednej strony N ma trudniej bo musi pozykac nowych abonentów ale z drugiej strony dodać nowe kanaly w krótkim okresie czasu to wręcz wymóg i jedyna mozliwość zaoferowania czegokolwiek do ogladania. Ja nie uważam by Cyfra miała potrzebę dodawania kanałów typu BabyTV bo ma swój autorski MiniMini , nie doda KidsCo bo ma ZigZap lub Disney Channel , nie doda Sporklub bo ma Canal+Sport i Eurosporty, nie doda nTalk bo ma ClubZone i tak dalej i tak dalej . Po co dublować kanały tylko po to żeby było ich więcej ? N nie może dodać niektórych kanałów , które są autorskimi C+ lub CP lub u nich na wyłaczność więc szuka alternatyw. I dobrze ! Jest przynejmniej wybór i aletrnatywa. Ale nie moze z kolei popaść w skrajność i wrzucać byle co żeby było :) Powiedzcie czy chcecie ogladać znany kanał , który cos oferuje konkretnego do ogladania czy cieszyc sie tym , ze jest to autorski kanał a nie ma w nim za wiele do obejrzenia ? Może lepiej iść w jakość a nie ilość w ostateczności ? Co do Sci-Fi i 13th street to rzeczywiscie moze być róznie bo przeciez to własność NBC Universal , którego glownym udziałowcem jest Vivendi ( ale jednak ma jedynie 20% resztę ma general Electric ) , które z kolei jest włascicielem Canal+. Ciekawa sprawa ...może w N będzie oferta w VOD a w Cyfrze wspomniane dwa kanały ? To jest rzeczywiscie ciekawostka :) pozdrawiam :)

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wisio' post='47602' date='16.05.2007, 13:42 ']Właśnie 15 min. temu zrezygnowałem z MGM a odlaczą mi od czerwca bo jako bym miał za maj już zaplacone !!

Liczyłem na poprawe tego co jest a tu WIELKIE ROZCZAROWANIE !!!!!

czekam z na start Polsatu w HD !!

ŻEGNAM ,, N ,, Z CHWILĄ STARTU POLSAT hd !!![/quote]


CZŁOWIEKU NORMALNIE MNIE ROSMIESZASZ POWIEM JUZ CIE NIEMA W N WOND NA CO CZEKASZ
POLSAT PIEKNA PLATFORMA SUPER KANŁY PREMIUM ZAJFAJNY SPORT,HD WIESZ BYS SIE NIE OSMIESZAŁ WIESZ ZE TAM NIC CIEKAWEGO NIEMA I NIE BEDZIE A POWIEDZIEC CI SKĄD TE 1500000 ABONETÓW TO CI POWIEM 75% TO WIESNIACZKI Z NAJTANSZĄ OFERTĄ TYLKO PO TO ZEBY MIEC DOSTEP DO STACJI OGÓLNO POLSKICH ONI NIEWIEDZĄ CO TO JEST VOD,HD, ITP
A DUŻA GRUPA TO POLACY KTÓRZY JADĄ DO PRACY ZA GRANICE I TEZ POTZREBUJA TYLKO POLSKICH PROGRAMÓW OGÓLNO DOTEPNYCH ROZUMIESZ EWENTUEL TO CYFRA ONA MA ALE JESLI CHODZI O JAKOSC I TECHNOLOGIE NO TO MARNIUTKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cesarz to ze ktos nie wie co to vod i hd to ma odrazu byc wiesniakiem? zastanow sie co piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...