Skocz do zawartości
Kazraf

Prośba w wyborze tv 65'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Rozglądam się za tv Led co najmniej 65' do 3.5tys zł. Chodzi mi po głowie Toschiba 65UL4B63DG. 

 

Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 40m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? Ok 5-6m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć.
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Z boku.
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Samsung LE46B530
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? WIFI SMART TV NETFLIX....
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD, 4K.
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder nc, ampituner yamaha HTR-6080                                                                             11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? Różnie.
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Lepsza była by matowa.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Różne.
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Na tą chwilę nie.
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami.
17. Preferencje co do wielkości? 65 cali i więcej.
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? 
19. Preferencje co do marki ? Toshiba, Samsung, bez większego znaczenia, jednak nie no name.
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie.
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3500pln

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Nie.   

Bardzo zależy mi na waszych propozycjach ponieważ tonę w morzu danych technicznych itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony polecam zainteresować się modelem Philipsa 65PUS8535. Android, Ambilight no i Polska produkcja dzięki czemu masz serwis door to door, coś się dzieje to jeden telefon i serwis przyjeżdża. Powodzenia w zakupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pan.arnold napisał:

no i Polska produkcja dzięki czemu masz serwis door to door, coś się dzieje to jeden telefon i serwis przyjeżdża.

to coś specjalnego? każdy serwis tak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, klaus71 napisał:

to coś specjalnego? każdy serwis tak działa.

Najwidoczniej nie skoro znajomy musiał odesłać Sony na serwis i czekał 3 miesiące na wymianę matrycy, gdzie moja znajoma przy Philipsie wymianę matrycy miała w przeciągu niecałych dwóch tygodni. Przy grubszych naprawach lokalizacja fabryki wychodzi na to, że ma znaczenie.

Kolejna sprawa, że przy drobnych usterkach naprawiają na miejscu coś w stylu Della.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie ma zmienia faktu, że to ciągle serwis door to door. Czas naprawy to zupełnie inna rzecz...

 

6 minut temu, pan.arnold napisał:

Kolejna sprawa, że przy drobnych usterkach naprawiają na miejscu coś w stylu Della.

Nie oni jedyni

Edytowane przez vader_4747
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, pan.arnold napisał:

Najwidoczniej nie skoro znajomy musiał odesłać Sony na serwis i czekał 3 miesiące na wymianę matrycy, gdzie moja znajoma przy Philipsie wymianę matrycy miała w przeciągu niecałych dwóch tygodni.

samsung i panasonic u mnie naprawiali w domu - wymiana całych płytek w ciągu 1h

więc wysyłka na 2 tygodnie do serwisu to dla mnie nic specjalnego

za to tu na forum jakie wałki robił serwis chyba Philipsa to cyrki niezłe - np. odesłał inny tv niż dostał

więc jak widać znajoma miała szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...