Skocz do zawartości
Lxd2476kkd

Dylemat co kupić

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, vvalery napisał:

A89 ma inne nóżki i podświetlanego pilota. 

Z tabletem 😂

Dobra pośmiejmy się później :P Czas nagli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lxd2476kkd napisał:

Dobra pośmiejmy się później :P Czas nagli

Lxd2476kkd To jest jedyna różnica pomiędzy A8 i A89. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, vvalery napisał:

Lxd2476kkd To jest jedyna różnica pomiędzy A8 i A89. 

No ale jak szybszy system to odp nasuwa się sama :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji i ostudzeniu mojej podniety bo ma być 65 cali padło na 55 ten model mam nadzieje że się nie zawiodę :)  

Zrzut ekranu (51).png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Lxd2476kkd napisał:

Po konsultacji i ostudzeniu mojej podniety bo ma być 65 cali padło na 55 ten model mam nadzieje że się nie zawiodę :)  

Zrzut ekranu (51).png

Będzie Pan zadowolony jak mówił klasyk.😉 Ja kupiłem 9 listopada 65 cali za 9199zł a za 3 dni był po 8199 zł. 55” była poniżej 6000 zł z tego co pamiętam. Cóż życie, raz na wozie raz pod, ale pierniczyć to. Obraz i TV rewelacja.😻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, vvalery napisał:

Będzie Pan zadowolony jak mówił klasyk.😉 Ja kupiłem 9 listopada 65 cali za 9199zł a za 3 dni był po 8199 zł. 55” była poniżej 6000 zł z tego co pamiętam. Cóż życie, raz na wozie raz pod, ale pierniczyć to. Obraz i TV rewelacja.😻

Trzeba było zrobić zwrot i kupić 1000zł. taniej 😀

Godzinę temu, Lxd2476kkd napisał:

Po konsultacji i ostudzeniu mojej podniety bo ma być 65 cali padło na 55 ten model mam nadzieje że się nie zawiodę :)  

Zrzut ekranu (51).png

 

jeszcze cashback 2,5 % np. PlanetPlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym ale mi się nie chciało z powrotem tego pakować, a wszystko miałem w tv wysprawdzane.😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł ☺️ Mam nadzieję że nie pożałuję 😉I pytanko polecacie wieszac? Czy lepiej go postawić? Jeśli powiesić to jak uchwyt? Bo w neonet mnie zabił 850 za uchwyt 😱 Proszę o pomoc 

 

IMG_20201208_204352.jpg

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zależy ale nie miałem tej zewnętrznej foli na pudełku. Zobacz czy masz jakieś naklejki na ekranie, bo u mnie nie było żadnych co jest lekko podejrzane. U mnie stoi. 

D7F9F63B-0D77-4DE3-AF52-9E5161EEE5DA.jpeg

Edytowane przez vvalery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem dwa telewizory i na żadnym niebylo folii na podelku ani naklejek na ekranie tylko to było jak było ciepło. Myślę że ta folia może być dodawana wiosna jesienią i zimą żeby do sprzętu niedostala się wilgoć. Podejrzane było by gdyby telewizor wewnątrz kartonu niebyłoby opakowany w folie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, vvalery napisał:

Nie wiem od czego to zależy ale nie miałem tej zewnętrznej foli na pudełku. Zobacz czy masz jakieś naklejki na ekranie, bo u mnie nie było żadnych co jest lekko podejrzane. U mnie stoi. 

D7F9F63B-0D77-4DE3-AF52-9E5161EEE5DA.jpeg

Wiesz trochę się boje stawiać córa ma 1 rok i osiem miesięcy więc tyka się wszystkiego :) dla tego pytam jaki uchwyt bo może do oled trza specjalne :P   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lxd2476kkd napisał:

Wiesz trochę się boje stawiać córa ma 1 rok i osiem miesięcy więc tyka się wszystkiego

Musisz zrobić bunkier dla oleda z szyby 7cm inaczej pewnego dnia twoja pociecha świśnie klockiem i ...... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, koralgool napisał:

Musisz zrobić bunkier dla oleda z szyby 7cm inaczej pewnego dnia twoja pociecha świśnie klockiem i ...... 😉

Dlatego wolę powiesić 😉 spokojnie ona nie rzuca problem ze za dużo lubi dotykać 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lxd2476kkd napisał:

spokojnie ona nie rzuca problem ze za dużo lubi dotykać 👍

Na razie nie rzuca hehe 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, koralgool napisał:

Na razie nie rzuca hehe 😉

😂😂😂 Dobre. Ja bym na Twoim miejscu zainwestował w dobry wieszak. Ja miałem problem z kotem przy 55” bo wchodził między meble a TV a potem w kable. Teraz się nie mieści i mam spokój.😂 Dzieci większe więc już niczym nie rzucają.., no może słowem.🤪

 Gratulacje z zakupu. 
Dzieki Koralgool za info

Pozdrawiam

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2020 o 18:55, vvalery napisał:

😂😂😂 Dobre. Ja bym na Twoim miejscu zainwestował w dobry wieszak. Ja miałem problem z kotem przy 55” bo wchodził między meble a TV a potem w kable. Teraz się nie mieści i mam spokój.😂 Dzieci większe więc już niczym nie rzucają.., no może słowem.🤪

 Gratulacje z zakupu. 
Dzieki Koralgool za info

Pozdrawiam

Jednak na razie będzie stał :P Ale dźwięk i przed wszystkim obraz obłędny od razu zapomina się o cenie  :)  

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lxd2476kkd napisał:

Jednak na razie będzie stał :P Ale dźwięk i przed wszystkim obraz obłędny od razu zapomina się o cenie  :)  

I to jest właśnie sedno sprawy - obraz. Zapominasz o cenie i nie możesz się doczekać aby włączyć i oglądać, oglądać i jeszcze raz oglądać. 😻😎😻

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, vvalery napisał:

I to jest właśnie sedno sprawy - obraz. Zapominasz o cenie i nie możesz się doczekać aby włączyć i oglądać, oglądać i jeszcze raz oglądać. 😻😎😻

Dokładnie ! i tak miało być :)  I Sony trzeba przyznać wart swojej ceny posiedziałem  3 przed Lg bx3 65 i nawet w połowie mu nie dorównuję  jakością obrazu i płynnością systemu 

  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...