Skocz do zawartości
Tomasz1973

Pilot Denona a 4K Ultrabox od Canal+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem amplituner Denon 4700 Posiadam też też TV samsunga i dekoder od Canal+ 4K Ultrabox. TV i dekoder podpięte do tego amplitunera. Chcę sterować wszystkim za pomoca pilota od Denona.  Z tv Samsunga wszystko jest ok, steruje. Jednak wpisałem już ze 30 kodów, niby od tego dekodera i dalej pilot milczy w sprawie obsługi dekodera.  Ten dekoder 4K Ultrabox z tego co wyczytałem do Technicolor, dawniej Thomson. Czy mam rację? Kody od Technicolora i Thomsona juz wypróbowałem i nic. Może ktoś coś podpowiedzieć? Może powinienem inne kody zastosować, od innej marki?

Edytowane przez Tomasz1973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tomasz1973 napisał:

Witam

Zakupiłem amplituner Denon 4700 Posiadam też też TV samsunga i dekoder od Canal+ 4K Ultrabox. TV i dekoder podpięte do tego amplitunera. Chcę sterować wszystkim za pomoca pilota od Denona.  Z tv Samsunga wszystko jest ok, steruje. Jednak wpisałem już ze 30 kodów, niby od tego dekodera i dalej pilot milczy w sprawie obsługi dekodera.  Ten dekoder 4K Ultrabox z tego co wyczytałem do Technicolor, dawniej Thomson. Czy mam rację? Kody od Technicolora i Thomsona juz wypróbowałem i nic. Może ktoś coś podpowiedzieć? Może powinienem inne kody zastosować, od innej marki?

Wydaje mi się że tunery dla Canal+ produkuje też ADB.
Spróbuj kodów do ADB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na liście Denona (w załączniku) nie ma ADB.

AVCX4700HPresetCodes.pdf

18 godzin temu, Eleonor napisał:

Kup RC-1221 będziesz mógł sterować wszystkim czym zechcesz ...

Ja rozumiem, że ten pilot działa z tym dekoderem? To jaki kod trzeba wpisać? Pytam bo polecasz pilota marki Denon. Z drugiej strony pewnie inne piloty uniwersalne też może zadziałaja, ale kupiłem ten ampli i chciałbym żeby ten oryginalny pilot działał....stąd moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i .................... poczytaj

Przecież wyraźnie jest tam napisane że ma funkcję Nauki ....

Jak chcesz mieć oryginal Denon-a to tylko to ....

Pytanie czy chcesz taki pilot 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary amplituner Yamahy też miał takiego pilota,

owszem stroiło się go i działał ze wszystkimi sprzętami.

Kody wczytywałem ręcznie z reszty pilotów (IR),

wada: mały wyświetlacz

plusy : ergonomia.

Lepsza by była opcja sterowania z apki na androidzie, tylko brak wielopoziomowego menu (sterowanie Wi Fi).

 

Wysłane z mojego SM-T835 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Apka: yamaha remote control

 

Yamahy978b2611ba22ae54fc7856f776f6507a.jpg&key=064b80d80877877e9a27f7ec15e2bd4f3f372f4c3589ead9a2762aa49c06d9ee

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Eleonor napisał:

i .................... poczytaj

Przecież wyraźnie jest tam napisane że ma funkcję Nauki ....

Jak chcesz mieć oryginal Denon-a to tylko to ....

Pytanie czy chcesz taki pilot 

Rozumiem, ale ja chciałbym korzystać z pilota dołączonego do amplitunera , który zakupiłem. Stąd moje pytanie o kody. Możliwe, że pilot , który podałeś też będzie działał, jak i wiele innych uniwersalnych np. Logitech ONE. Zastanawia mnie dlaczego ten mój oryginalny pilot nie łapie tego dekodera (tzn. żaden kod nie wchodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ale ja chciałbym korzystać z pilota dołączonego do amplitunera , który zakupiłem. Stąd moje pytanie o kody. Możliwe, że pilot , który podałeś też będzie działał, jak i wiele innych uniwersalnych np. Logitech ONE. Zastanawia mnie dlaczego ten mój oryginalny pilot nie łapie tego dekodera (tzn. żaden kod nie wchodzi).
Wszystko zależy od modelu amplitunera,
zazwyczaj TOP piloty tylko w urządzeniach referencyjnych (obsługują wszystko).
Jak się kupuje sprzęt trzeba patrzeć i na pilota ?
Ja jeszcze lukam na wyjścia z tyłu, a to traktowane jest po pomacoszemu często brak zdjęć lub kiepskiej jakości ?.
Niektóre firmy udostępniają instrukcję PDF, do Yamahy musiałem prosić u dystrybutora.

Wysłane z mojego SM-T835 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marek3.14 napisał:

Wszystko zależy od modelu amplitunera,
zazwyczaj TOP piloty tylko w urządzeniach referencyjnych (obsługują wszystko).
Jak się kupuje sprzęt trzeba patrzeć i na pilota ?
Ja jeszcze lukam na wyjścia z tyłu, a to traktowane jest po pomacoszemu często brak zdjęć lub kiepskiej jakości ?.
Niektóre firmy udostępniają instrukcję PDF, do Yamahy musiałem prosić u dystrybutora.

Wysłane z mojego SM-T835 przy użyciu Tapatalka
 

W instrukcji jes,t że sporo sprzętów obsługuje, jest też strona z kodami do Denona 4700, wiem, że to najnowszy model, ale może może ktoś, mając starszy skonfigurował pilota z tym dekoderem 4K  Ultrabox?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...