Skocz do zawartości
Tooltm

Dlaczego pasy są szare a nie czarne?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wreszcie swojego LCDeka Lg 37LP 1R . Siedze i patrze .... Nie moge sie nim nacieszyć... Ale mam pytanie : jak zmieniam format z 16/9 na każdy inny i pojawiają sie pasy (tło) po bokach to maja one kolor szary a nie czarny. Tak jest jak oglądam TV. To wyraźnie przeszkadza. Czy ktos wie jak zmienic je na czarne? Czy to wogóle da sie zrobić. ?? Piszcie co wiecie, z góry dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary w sensie szary czy szary prawie czarny :) W sumie pewno tak on ma bo ja niewidze jakiegos wyjscia skoro tak jest. Bo to juz jest seryjnie. Chyba ze gdzies w menu ale niespotkalem sie ze mozna zmieniac kolor pasow po bokach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szary w sensie szary i do tego jasno szary. Nie czarny ale nie czarny. Szukałem w menu ale nic nie znalazłem. Przyznam że to dla mnie lekko popelina. Ale z innych źródeł juz jest czarny.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest sposób jak zamienić te paski na czarne:
[url="http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=4349"]http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=4349[/url]

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za pomoc . Fajne z was chłopaki.... Już mam czarne. Ale u licha dlaczego od razu tego nie zrobią ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto tu również wspomnieś o opcji PEŁNY ...
.. zamiast oglądać w małym oknie film (ale w 16/9 bo polskie kanały mają tak że mimo że niby są w 16/9 to są przeskalowywane na 4:3 i z tego te dysproporcje) można przełączyć sobie tą opcję przyciskiem ARC i wtedy telewizor sam szuka jaki jest właściwie obraz wyświetlany i tak go przełączy na cały ekran że nie ma czarnych górnych pasów w filmach 16/9.... wtedy nie ma problemu z szarym polem na boku również :P
Pozdrawiam Jacek
LG 42 PX 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może tówij 42" szuka sobie sam typ obrazu
ale niestety w 32 LX1 i 2 musisz sam sobie dostosowac
niema automatu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...