Skocz do zawartości
TomekSz84

Projektor do rzutu z 5m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Póki co miałem rzutnik na statywie, ale chcę pójść krok dalej i mieć stałą instalację. Nie chce ciągnąć kabli po suficie,  więc zainstaluje rzutnik na ścianie odległej od ekranu(100 cali) o 5 metrów. 

Póki co znalazłem dwa modele które dały by radę: TW7000 i TW5650. Czy jest coś jeszcze? Czy bardziej doswiadczeni może maja jakieś inne uwagi czemu to może być problematyczne;)?

Z góry dzięki za pomoc!

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TomekSz84 napisał:

Nie chce ciągnąć kabli po suficie

Epson ma kilka modeli z literką "W" na końcu symbolu. To HDMI bezprzewodowe - używałem kilka lat i działało bez problemu

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2020 o 14:07, Barnaba napisał:

Epson ma kilka modeli z literką "W" na końcu symbolu. To HDMI bezprzewodowe - używałem kilka lat i działało bez problemu

Tylko transmiter prądu bezprzewodowo nie dostarczy.

W dniu 8.11.2020 o 10:16, TomekSz84 napisał:

Póki co znalazłem dwa modele które dały by radę: TW7000 i TW5650.

Na starcie jest już problem zwłaszcza jeśli chodzi o model TW5650, ponieważ jeśli odległość od obiektywu do ekranu wynosi 5 metrów (a nie od ekranu do ściany), to przy minimalnym zoomie najmniejszy obraz jaki można wyświetlić to 105 cali a raczej coś bliżej 110, bo lepiej nie ustawiać go w skrajnym położeniu. TW7000 ma podobny zakres zooomu wiec może być podobnie. Rozwiązania są 2: większy ekran co nawet byłoby wskazane przy takim dystansie albo uchwyt który pozwala odpowiednio oddalić projektor od ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5650 jest już niedostępny w grudniu będzie nowy model TW5820, ale nie ma takiej regulacji na obiektywie jak TW7000 i ma wsparcie dla 4K30hz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...