Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Posiadam  Fidelio E5 już parę ładnych lat,z wyjątkiem jednej wpadki na gwarancji(trwale rozłączyły się satelity i nie szło ich sparować) wciąż grają i wciąż jestem z nich zadowolony. Lecz trzeba iść z biegiem czasu...
Z racji tego ,że mieszkam w bloku, pokój ok 20m2 to ciężko wygospodarować miejsce na porządny zestaw kina domowego z ampli i kolumnami stojącymi. Zaczynam się rozglądać za jakimś mądrym soundbarem z Atmosem, tylko pytanie cze jest sens,czy w ogóle warto.
Tv LG 55b7 ,głównie filmy ,konsole,muza może z 10%. Jeśli chodzi zakres cenowy to o ile pamiętam te Fidelio do tanich nie należały,więc myślę że ok 5k było by górną granicą. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

przedwczoraj na stronie SONYcentre, wyciekła oferta na BF. Co prawa szybko ją skasowali, ale widziałem że będzie ich flagowiec za 3 799,- Zł.

https://www.sony.pl/electronics/soundbary/ht-st5000

Łapie super recki na świecie, robi megaa wrażenie wizualne, i jeśli chodzi o dzwiek, nie gra jak wydmuszka. (Oj niee) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Robert_1988_KrK napisał:

Łapie super recki na świecie, robi megaa wrażenie wizualne, i jeśli chodzi o dzwiek, nie gra jak wydmuszka. (Oj niee) :)

ale ma jedną wadę - nie ma tyłów - w tej cenie powinno to być możliwe do dokupienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie warto rozejrzeć się za czymś z tylnymi głośnikami np. Samsung HW-Q950T, JBL Bar 9.1 it. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam się zastanawiam nad Samsungiem, ale osoba która go ma, twierdzi że kompletnie nie nadaje się do muzyki

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...