Skocz do zawartości
_arek1_

Budzetowe stereo do salonu 40+m2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Po trafnym zakupie z działu projektory (sony HW65) i cieszącej się michy z ładnego obrazu przyszedł niestety niedosyt a właściwie był od początku z powodu braku dzwięku.  Na stanie posiadamy głośniczki do kompa Creative :)

Na początku oczywiście miał być SB ale jednak zdecydowaliśmy się na zestaw stereo...   filmy to głownie Netflix i przeważnie lektor więc i tak ścieżki dźwiękowe popsute, słuchamy czasem radia i muzyki głownie streaming dlatego nie też nie chcemy KD.    Jeśli chodzi o rodzaj muzyki to dosłownie pełny przekrój co tylko w ucho wpadnie zarówno jak jak i moja Pani.

Wiem że tematów było wiele i dość sporo ich prześledziłem... wiem , ze najlepiej iść i posłuchać ale na naszej "wiosce" nie uraczę żadnego music sklepu.

Chciałbym prosić o jakieś propozycje, czego szukać o jaki sprzęt pytać czy jest dostępny na miejscu.

Poza tym czy zakupy przez neta są aż tak niebezpieczne w kwestii niedoboru sprzętu a naszych oczekiwań ?

Zależało by mi na pewno aby zestaw sprawował się poprawnie zarówno w filmie jak i w muzyce.

Dodatkowo lubię kiedy bas jest soczysty i głęboki, ale nie brzmi jak walenie w puste wiadro  i nie przytłumiona nim resztę.  Kiedyś za małoata miałem jakiś wzmak Pionnera i właśnie tam basu brakowało a właściwie był ale taki pytki łup łup łup :D Nie wiem czy wszystkie pionki tak mają czy to był akurat taki egzemplaż.

 Jeżeli chodzi o możliwości sprzętowe to zależy mi na minimalizacji sprzętu chciałbym mieć możliwość słuchania radia i możliwość odtwarzania po wifi muzyki z telefonu w jednym urządzeniu poza tym oczywiście obsługa dźwięku z filmów.

Cały ten dobytek miałby stać w salonie około 40m2 + otwarta kuchnia, dodatkowo salon nie ma zwykłego sufitu tylko otwarty strop więc przestrzeń jest spora.

Głośniki usadowione po obu stronach komody gdzie nad nią będzie wyświetlany obraz z projektora.

 

Budzet to powiedzmy 4kpln ?? Da rade coś z tym zrobić ??

Wiem że polecacie poszukać   używane zestawy z kilku lat wstecz, ale wtedy chyba trudno spełnić warunek radia i odtwarzania muzyki po wifi w jedny ?

 

Salon2.jpg

Salon1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heco Aurora 700 biała/ivory wpasuje się w to wnętrze idealnie. Do tego amplituner sieciowy i masz bardzo fajny zestaw który spełni Twoje oczekiwania.

 

HECO-Aurora.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...