Skocz do zawartości
barnio

75 cali Android TV - jak najlepszy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry

Jakim telewizorom na 75 calach opartym na Android TV warto się w obecnie przyjrzeć ? Macie informacje odnośnie nowych wersji Android TV jakie będą w przyszłości na nich wspierane ? Czy któryś z producentów takich telewizorów popełnił aplikację do ustawiania nagrywania z EPG przy pomocy aplikacji na IOS ? Sony miało kiedyś taką genialną aplikację, którą po roku wypatroszyło z wszystkich przydatnych funkcjonalności.

Miałem styczność z KD-75XG8096 i bardzo mi jego jakość obrazu pasuje, zastanawiam się jednak czy długo jeszcze będzie wspierany Android na nim bo to chyba model z 2019 roku.

Fajnie aby przy okazji był w miarę płaski bo bok TV widać u mnie jak się wchodzi do domu, seria XF9005 niestety płaskością nie grzeszy z tego co widzę.

Edytowane przez barnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, barnio napisał:

Jakim telewizorom na 75 calach opartym na Android TV warto się w obecnie przyjrzeć ?

Ja bym proponował zainteresować się modelami sony z tego roku, a więc xh90, xh95 (wyższa jasność, za to brak hdmi 2.1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vader_4747 napisał:

Ja bym proponował zainteresować się modelami sony z tego roku, a więc xh90, xh95 (wyższa jasność, za to brak hdmi 2.1).

A 95 one nie mają i jednak nie będą miec ?

na https://hdtvpolska.com/mocny-spadek-cen-sony-xh90-tv-z-hdmi-2-1-rekomendowany-do-ps5-model-55-az-1200-zlotych-taniej-od-premiery/ jest, ze w chyba 90 będzie po aktualizacji. Hx95  sprzetowo nie maja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym raczej nawet na Black Friday nie zmieszcze sie w 10k a w tej kasie max chcialem sie zmiescic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...