Skocz do zawartości
  • 0
cezar122

Telewizor Sony 100Hz

Pytanie

Witam, kupiłem telewizor Sony KD-55XG8577 pod konsole bo niby ma 100Hz, lecz po podłączeniu komputera pod niego, mogę wybrać tylko odswieżanie nie większe niż 60Hz. Pytanie mam czy te 100Hz to ściema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Mimo, że ma natywne 100Hz to nie wyświetli 100Hz z PC nawet w full hd. Niestety tak ma ten model. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1

Telewizor oczywiście ma 100Hz ale to nie znaczy, że będzie działał z PC w 120Hz w Full HD. Ten akurat nie działa. 100Hz używasz do upłynniania obrazu właśnie z telewizji czy w filmach np. z Blu-ray. Jak Sony to celowałbym w modele z serii H a nie G. Te mają 1080p 120Hz na PC. To max. Do 4K 120Hz potrzebujesz tv z HDMI 2.1 (XH90 albo ZH8 mają i tylko te).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziekuje za odp. Kurcze, to gdzie wyświetli? Konsola? Dekoder?.

Chciałem telewizor do 4tyś w Media Markt typowo pod nową konsolę i Pan, który był na dziale telewizorów zapewnił mnie ,że ten ma 100Hz i będzie najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Zostałem w ten sam sposób nabity w butelkę. Będę próbował go oddać bo te 100hz to wielka sciema. Input lag to porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W dniu 18.10.2020 o 10:08, cezar122 napisał:

Witam, kupiłem telewizor Sony KD-55XG8577 pod konsole bo niby ma 100Hz, lecz po podłączeniu komputera pod niego, mogę wybrać tylko odswieżanie nie większe niż 60Hz. Pytanie mam czy te 100Hz to ściema?

I co z zrobiles z tym? Ja kupilem 49XH8505 i mam ten sam problem. Uważam że to sciema. Jutro sprawdze input lag wg starego tv bo dziś jak z laptop em porównał em to masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...