Skocz do zawartości
wolczan

43 cale do pokoju syna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam telewizora do pokoju syna. Celuje w 43 cale (wg mnie odpowiedni rozmiar do metrażu pokoju - ok. 10 m2). Chciałbym się zmieścić w kwocie do 1600 zł. Do telewizora będzie podłączony dekoder telewizji satelitarnej (pewnie Canal+) oraz konsola (nie najnowsza generacja, choć docelowo pewnie znajdzie się tam PS5 lub XSX). Modele jakie na tą chwilę znalazłem to:

Xiaomi Mi LED TV 4S 43"
Samsung UE43RU7092U
Samsung UE43RU7172
Samsung UE43TU8002
Samsung UE43TU8502U

Co z powyższych polecacie? Może warto rozejrzeć się z LG lup Philips? Z góry dzięki za wszelkie opinie. Pozdrawiam.

Edytowane przez wolczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wolczan napisał:

Witam.

Szukam telewizora do pokoju syna. Celuje w 43 cale (wg mnie odpowiedni rozmiar do metrażu pokoju - ok. 10 m2). Chciałbym się zmieścić w kwocie do 1600 zł. Do telewizora będzie podłączony dekoder telewizji satelitarnej (pewnie Canal+) oraz konsola (nie najnowsza generacja, choć docelowo pewnie znajdzie się tam PS5 lub XSX). Modele jakie na tą chwilę znalazłem to:

Xiaomi Mi LED TV 4S 43"
Samsung UE43RU7092U
Samsung UE43RU7172
Samsung UE43TU8002
Samsung UE43TU8502U

Co z powyższych polecacie? Może warto rozejrzeć się z LG lup Philips? Z góry dzięki za wszelkie opinie. Pozdrawiam.

Żaden z nich. Polecam rozejrzeć się za budżetowymi modelami SONY, które są lepsze niż Samsunga. Miałem budżetowego Samsunga, a komuś z rodziny kupiłem na gwiazdkę budżetowy SONY i jest lepiej.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dotychczasowe porady. Obawiam się, że i Sony i Panasonic są trochę ponad mój budżet. Dodam, że telewizor musi mieć minimum 3 złącza HDMI. Z tego, co udało mi się na szybko znaleźć to:
SONY KD-43XG7005
Panasonic TX-43HX580E

Co o nich sądzicie? Jak działa w nich Smart TV? Miałem do tej pory styczność ze Smartem w LG, Samsung i Manta (dwa pierwsze OK, ale Manta to porażka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dla syna do pokoju TCL 43P715. Syn bardzo zadowolony i ja również jak za te pieniądze super tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ten TCL 43P715 na pierwszy rzut oka robi ładne wrażenie. Szczerze, to nie brałem tej marki pod uwagę. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.10.2020 o 08:10, wolczan napisał:

Muszę przyznać, że ten TCL 43P715 na pierwszy rzut oka robi ładne wrażenie. Szczerze, to nie brałem tej marki pod uwagę. Dzięki.

jak sie sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...