Skocz do zawartości
Deimos

Uwaga na niektóre Oledy LG

Rekomendowane odpowiedzi

Oświadczenie LG Electronics Polska Sp. z o.o. dotyczące Bezpłatnego Programu Wymiany Modułu Zasilającego.
Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Klientów oraz w związku z odnotowaniem przypadków przegrzewania się układu zasilania w modelach telewizorów OLED o przekątnych ekranu 65 i 77 cali, wyprodukowanych przed październikiem 2019 roku, rozpoczęliśmy przygotowania do Bezpłatnego Programu Wymiany Modułu Zasilającego.
Bezpłatnym Programem Wymiany Modułu Zasilającego objęte będą wyłącznie następujące modele telewizorów:
2016: OLED65G6, OLED77G6, OLED65E6
2017: OLED65W7, OLED77W7, OLED65G7, OLED77G7, OLED65E7, OLED65C7, OLED65B7
2018: OLED65W8, OLED77W8, OLED65G8, OLED77C8
2019: OLED65W9, OLED77W9, OLED77C9, OLED77B9
Pragniemy jednocześnie zapewnić, iż komfort naszych Klientów stanowi dla nas najwyższy priorytet, dlatego z należytą starannością zweryfikujemy każdy zgłoszony nam przypadek przegrzewania się telewizora. W razie wystąpienia niepokojących objawów związanych z działaniem urządzenia prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta:
poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej LG: https://www.lg.com/pl/wsparcie/zglos...wy/rejestracja
lub telefonicznie: 801 54 54 54

Edytowane przez Deimos
  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Dzięki 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy oled musi być cały czas podpięty do prądu, więc wada układu zasilającego jest bardzo poważna. Ja już zglosiłem wczoraj  i czakam na serwis. 

Edytowane przez llukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ... czy te wymienione będą także lekko piszczały...

Nie tak to sobie wyobrażałem - myślałem ze TV na stojąco

 

plyta.jpg

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...