Skocz do zawartości
  • 0
zack9352

LG OLED B8 problem z transmisjami sport.tvp.pl

Pytanie

Cześć wszystkim,

proszę o pomoc bo nie bardzo wiem co się stało i czy innych jest tak samo.

Na moim LG OLED B8, wersja oprogramowania - 05.20.01

przestały mi działać transmisję online w wbudowanej w tv przeglądarce na sport.tvp.pl.

jeszcze kilka miesięcy temu - luty/marzec tego roku działało wszystko poprawnie, transmisję poprawnie się ładowały i działały transmisję na żywo i archiwalne, natomiast obecnie w przeglądarce na stronie transmisji jest ona wciąż ładowana - nie wczytuje się.

Na laptopie wszystko chodzi poprawnie, wcześniej na tv też działało.

Czy to kwestia przeglądarki  - jakiś ustawień, zmian po aktualizacji, czy też kwestia po stronie serwerów TVP?

Ktoś ma podobny problem na tym modelu TV (ewentualnie innym podobnym modelu OLED od LG)?
Ewentualnie jak działa poprawnie to też dajcie znać (najlepiej na tym samym modelu).

Nie bardzo wiem czy to kwestia przeglądarki/strony czy czegoś innego,

Nie kwestia internetu - filmy na netflix w 4k hdr śmigają aż miło od ręki.

Natomiast chciałbym po prostu móc oglądać kadrę jak kiedyś, bez konieczności łączenia lapka po hdmi , stąd dopytuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Problem rozwiązany - wystarczy wyłączyć w przyglądarce wbudowanej w tv opcje "adaptacyjne strumieniowanie przez JavaScript" i transmisje działają znów poprawnie.

Temat do zamknięcia, może komuś pomoże ta informacja 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,

Mam ten sam problem w tym samym modelu. Jednak u mnie w ustawieniach przeglądarki nie mogę wybrać opcji "adaptacyjne strumieniowanie przez JavaScript". Są tylko podstawowe opcję wyboru. Gdzie tego szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wystarczy w ustawieniach przeglądarki zjechać na dół suwakiem 😉 

I powinieneś mieć to 😉 

 

Daj znać jak wyglądają transmisje. Bo TVP dodaje głupi napis o transmisji białą czcionką w lewym dolnym rogu i to mocno psuje oglądanie ;/ 

OLED to próbuje przyciemnić i dół ekranu jest nieczytelny wtedy 😕

IMAG0203.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

udalo się może komuś usunąć te białe napisy? Strasznie wkurzają i oled rzeczywiście zaciemnia ta cześć obrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W dniu 6.02.2021 o 15:40, Luz napisał:

Witam

udalo się może komuś usunąć te białe napisy? Strasznie wkurzają i oled rzeczywiście zaciemnia ta cześć obrazu

Również jestem zainteresowany pomocą w rozwiązaniu tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy dalej aktualne, ale ja rozwiązałem problem instalując aplikacje sport TVP pl.

Nie ma wtedy w ogóle tych białych napisów i wygląda to ok 😉

Dostępna LG store bezpłatnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...