Skocz do zawartości
Krzysiek Kozłowski

TV do konsoli PS 5, typowany Samsung QE55Q70T

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam TV typowo do gier. Nie chce wydać więcej niż 4000 zł. Narazie mam Xbox One X ale planuje przesiadkę na PS5 jak wyjdzie. Początkowo chciałem kupić na szybko Sony KD-55XF9005B i w sumie kupiłem ale dotarł uszkodzony i nie dałem rady nawet go sprawdzić. Zastanawiam się nad Samsung QE55Q70T. Jakaś alternatywa do 4000 zł? TV typowo pod gry do sypialni więc nie musi być wypas salonowy 😁 Pomocy 😅

Edytowane przez Krzysiek Kozłowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to może znajdziesz jeszcze zeszłoroczny model Q70 z "r" na końcu, który jest znacznie lepszy od nowszego - tegoroczny model jest telewizorem z niższej półki.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, vader_4747 napisał:

Jak dobrze poszukasz to może znajdziesz jeszcze zeszłoroczny model Q70 z "r" na końcu, który jest znacznie lepszy od nowszego - tegoroczny model jest telewizorem z niższej półki.

Trosze się pozmieniało. Kupiłem QE55Q70T ale ciągle przekładali wysyłkę. Miał być dziś ostatecznie ale nie dali rady. Anulowałem zamówienie. Na OLX dorwałem  za 1500 zł QE55Q60RA używany z odbiorem na gwar. od lutego 2020 r. Stan idealny jeszcze folie na ramkach i zero zużycia . Niczym się nie różni od nowego z ubezpieczeniem z Media Markt. Matryca bez wad i prześwitów. Podświetlenie bardzo równe. Wiem że to najniższy Qled z 2019 r ale cena wygrała 🤪 Do Xbox One X idealny. Matryca 120hz , freesync , po kalibracji fajna czerń , szybki Smart. Zanim wyjdą nowe konsole ten mi wystarczy, HDMI 2.1 będę potrzebował gdzieś za rok dopiero więc ten to raczej dobry DEAL tym bardziej że to TV tylko do sypialni.

IMG_20200821_144505.jpg

Screenshot_20200821-004022__01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...