Skocz do zawartości
  • 0
Rejter

Problem z HDR i Dolby Vision.

Pytanie

Witam.

Mam telewizor LG OLED77C9, NVIDIA Shield TV Pro oraz amplituner Denona avr-x7200w. Kable HDMI to MagicLink 2.0.

Jak łączenie  NVIDIA Shield -> LG OLED77C9  bez problemu uzyskuje obraz z HDR lub Dolby Vision.

Połączenie NVIDIA Shield -> Denon avr-x7200w -> LG OLED77C9 obraz 4k jest ale bez HDR lub Dolby Vision.

Teraz moje pytanie:

czy takie urządzenie(Rozdzielacz HDMI i deemebedder audio HDV-B11) lub takie (FXN SX-SP05S Rozdzielacz HDMI 2.0a 1×2 4K HDR) spowoduje uzyskanie obrazu z HDR lub Dolby Vision?

Jest jeszcze aktualizacja sprzętowa HDCP 2.2 do wykonania w serwisie Denona (koszt 1100 pln) ale panowie w serwisie nie wiedzą czy po tej aktualizacji będzie obraz z HDR lub Dolby Vision. 

Czy jest możliwość z nvidia shield uzyskania obrazu 4k UHD 60Hz z HDR lub Dolby Vision na LG OLED77C9 a jednocześnie mieć dźwięk wielokanałowy z amplitunera Denona avr-x7200w (Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus i DTS-HD Master Audio).

 

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

Rejter

Edytowane przez Rejter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

The AVR-X7200W will not be supported as this model does not support HDCP2.2. It needs to be upgraded to A version to be able to receive HDR10 as well as Dolby Vison and HLG update in the future.

https://denon-uk.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4723/~/hdr-format-compatibility

A jeśli chodzi o te splitery to jak według mnie żaden z nich nie przepuści DV.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest suport do HDCP 2.2 pisze o tym.

 

Ale Panowie z serwisu nie są w stanie odpowiedzieć czy po tym sprzętowej aktualizacji będzie HDR. 

A ok za szybko odpisałem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...