Skocz do zawartości
mariuszl2

Jak wygląda obraz 720p TV LCD 1080p??

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='mobor' post='45726' date='24.04.2007, 22:08 ']A ja polecam nie sluchac frustratów którzy pokupowali sobie telewizorki "full hd" 40" drozsze o 50% od tych z 1366x1024
Najlepiej sie przejsc do jakiegos sensownego sklepu- nawet tego dla idiotów, poprosic ladnie o podłączenie sprzętu zapewniającego sygnał HD (w wiekszosci sklepów jest to juz standardowe wyposarzenie) i ocenic na wlasne oczy
Niedawno mialem okazje podziwiac roznice pomiedzy 46V2500 a 46W2500 .... nie oglądałem sam...

I powiem tylko tyle ze WOGÓLE nie żałuję tego ze nie kupiłem FULL HD - i bynajmniej nie dlatego ze mnie nie było stać ... bo akurat mnie stać :unsure:[/quote]

Dokladnie tak samo uczynilem, a sporo ogladalem i testowalem.
Wtedy kiedy przymierzalem sie do zakupu (8 miesiecy temu) moglem kupic FullHD za 10-12k, ale wolalem kupic
cos rownie dobrego tyle ze 768p ale za polowe ceny i nie czekac na spadek cen. Przy okazji zakupilem
Snazia zeby od razu delektowac sie HD, do wyboru mam setki tytulow a nie tylko ograniczona N-ke,
czy raczkujace HDDVD i BlueRay.
Za rok bede mogl za zaoszczedzone 5-6k kupic sobie drugi TV tym razem FullHD i zapewne wiekszy niz
42", ktory na pewno technologicznie bedzie lepszy od tych ktore sa obecnie dostepne. I na pewno nie
bedzie to kiepski jakosciowo chinczyk. Reasumujac za rok za te same pieniadze, ktore frustraci wydaja
dzisiaj na FullHD bede mial 2 porzadne LCD. A stary TV pojdzie do sypialni, gdzie pewnie powedruje
rowniez Snazio jak tylko pojawi sie jakis lepszy player HD :)
Smiesza mnie ludzie, ktorzy kupuja najlepsze dostepne telewizory full wypasione za >10k
i w zasadzie glownie ogladaja SD no moze 1 kanal DiscoveryHD jesli maja N-ke.
Na binarkach i torrentach sa setki tytulow, ktore jeszcze przez lata nie ukaza sie na oficjalnych
nosnikach HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...