Skocz do zawartości
Danceman96

Telewizor do dużego pokoju

Rekomendowane odpowiedzi

Masz duże dse na nim? Takie pasy kratownica na matrycy. Najlepiej przetestuj na planszy na yt wpisz dse tv test i hokeista. Każdy który widziałem w sklepie to miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, madhunt3r napisał:

Masz duże dse na nim? Takie pasy kratownica na matrycy. Najlepiej przetestuj na planszy na yt wpisz dse tv test i hokeista. Każdy który widziałem w sklepie to miał emoji20.png

TV bedzie w piątek, dam znać jak go podłącze :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8k = 8000 zł 
niestety w ofercie Euro byl tylko tegoroczny Q90T, a Q90R pozostal jedynie outlet z ekspozycji
ew. cos zamiast Q90T?
najwyzej potestuje Q90T i zwrócę
To bierz już te 75"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, raf7705 napisał:
1 godzinę temu, Danceman96 napisał:
8k = 8000 zł emoji2.png
niestety w ofercie Euro byl tylko tegoroczny Q90T, a Q90R pozostal jedynie outlet z ekspozycji emoji53.png
ew. cos zamiast Q90T?
najwyzej potestuje Q90T i zwrócę

To bierz już te 75"

75 w Euro jedynie 95T za 15 tysi.

zostaje 65, chociazby z tego względu że 75 bedzie za duzy w miejscu gdzie ma stac (w rogu pokoju) pomimo 4.5m odległości od TV :)

Chciałbym jednak uzyskać pewność że QE65Q90T (2020) jest wart tych 8000 zł, bo dużo jednak jest opinii, że daleko mu do 90R 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest następcą Q90R, tylko Q80R.

Taki myk Samsunga.

Q90T, Do Q80R powinieneś porównywać.

 

Ty będziesz oglądał 65" z 4.5m....

Hmmm, no można niby.

Ja do 75" miałem 5m to było stanowczo za daleko.

Dla 75" 3m wydaje się optymalne.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8k = 8000 zł 
niestety w ofercie Euro byl tylko tegoroczny Q90T, a Q90R pozostal jedynie outlet z ekspozycji
ew. cos zamiast Q90T?
najwyzej potestuje Q90T i zwrócę
65Q90R można kupić za niecałe 8400 zł w Morele

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, krzysiojaworzno napisał:

65Q90R można kupić za niecałe 8400 zł w Morele

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Tak wiem, ale w grę wchodzą jedynie raty 0%, które są dostępne w przypadku Q90T tylko w Euro RTV, a w przypadku Q90R już nigdzie.

Myślałem równiez o LG OLED65C9 lub następcy CX,  ale boje się wypalenia, bo jednak TV często będzie działał od rana do wieczora, często na jednym kanale (niekoniecznie TVN24 :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Danceman96 napisał:

8k = 8000 zł 😃

niestety w ofercie Euro byl tylko tegoroczny Q90T, a Q90R pozostal jedynie outlet z ekspozycji 😕

ew. cos zamiast Q90T?

najwyzej potestuje Q90T i zwrócę

O co chodzi z tym tekstem, że potestujesz i zwrócisz? 😁

Sam stoję przed wyborem tv i mam spory dylemat, czy iść w jakość obrazu, tj. Oled 65" czy jednak w rozmiar i całkiem niezły obraz tj. Qled 75/82"  😁

Gdzie mogę zakupić tv i z wrócić, ale tak żeby mieć pewność że mi go przyjmą z powrotem?

Bo jednak chciałbym zakupić ze dwa/trzy modele tv, po testować jeden dzień w domu i zostawić jeden 🤓 jest to w ogóle możliwe? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wiadro85 napisał:

O co chodzi z tym tekstem, że potestujesz i zwrócisz? 😁

Sam stoję przed wyborem tv i mam spory dylemat, czy iść w jakość obrazu, tj. Oled 65" czy jednak w rozmiar i całkiem niezły obraz tj. Qled 75/82"  😁

Gdzie mogę zakupić tv i z wrócić, ale tak żeby mieć pewność że mi go przyjmą z powrotem?

Bo jednak chciałbym zakupić ze dwa/trzy modele tv, po testować jeden dzień w domu i zostawić jeden 🤓 jest to w ogóle możliwe? 

 

w internecie wszystko jest możliwe 😃

praktycznie wszystko co zamowisz z neta możesz zwrocic do 14 dni. Ja zamawiałem w Euro RTV.

Jesli nie masz wystarczajacej ilosci sianaxl na zakup 2 lub 3 to spróbuj kupic jeden za gotowe, a następne w raty 0 przez internet i w razie czego mozesz zwrócić sprzęt bez podania przyczyny. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym programie od euro rtv, wiem o tym że przez internet kupione rzeczy można zwracać. Ale jednak strach że uwale się na gruby pieniądz jest dość silny. Muszę się popytać w sklepach. 🙁

I  przepraszam za off top. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Wiadro85 napisał:

Czytałem o tym programie od euro rtv, wiem o tym że przez internet kupione rzeczy można zwracać. Ale jednak strach że uwale się na gruby pieniądz jest dość silny. Muszę się popytać w sklepach. 🙁

I  przepraszam za off top. 😅

bierz spokojnie, praktycznie nie ma opcji ze tego nie przyjma (przynajmniej do 14 dni) bo to niezgodne z prawem, chyba ze produkt bedzie mial zbaki użytkowania, ale to musialyby byc jakies ryski itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2020 o 08:20, madhunt3r napisał:

Masz duże dse na nim? Takie pasy kratownica na matrycy. Najlepiej przetestuj na planszy na yt wpisz dse tv test i hokeista. Każdy który widziałem w sklepie to miał emoji20.png

Telewizor już w użyciu.

Zaobserwowałem efekt DSE, ale dramatu nie ma.

Treści HDR petarda, ale SDR jak TV satelitarna wypadają bardzo słabo - wymagana profesjonalna kalibracja gdyż na żadnym z presetów ustawienia obrazu nie wygląda to dobrze (na standard zbyt zimno, a na film lub filmmaker obraz jest ciemny i żółty)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Tofikmax napisał:

Kalibracja profesjonalna się kłania :)

no bez niej się nie obejdzie :)

a póki co ktoś poleci jakieś rozwiązania aby uzyskac naturalniejszy obraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...