Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Posiadam tv crt Panasonic acuity 32PD30,jaki polecacie tuner dvbt do naziemnej telewizji, najbardziej zależy mi na jak najlepszym skalowaniu do najwyższych rozdzielczości, do tego by miał możliwość podłączenia internetu Rj45 (YouTube), super byłoby gdyby miał możliwość podłączenia smartfona, gdyby nie było nic do zaoferowania z tunerów dvbt to w ostateczności mogę dopłacić do tunera w wersji combo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tuner jak najtańszy bo nic nie zyskasz wydając więcej. zapomnij o opcjach internetowych ( YouTube itp.) bo korzystanie  z tego za pomocą pilota to mordęga . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy między tunerami nie ma różnic w jakości obrazu? Bo gdy podpiąłem na próbę ferguson 254 i porównałem z używanym obecnie polsatowskim hd5000 to różnica była znacząca na korzyść Fergusona, ostrość, kolory, więc nie wiem czy polsatowskie tunery są tak kiepskie czy jednak są różnice między tunerami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poza softem nie widziałem różnicy. Najlepiej mi działała najtańsza wiwa . Kolejnej wiwie najdroższej jaka wtedy była wysypywało się oprogramowanie co kilka miesięcy.  Totalny śmieć. Potem jakieś bez nazwy co po roku szły na śmietnik a ostatni jaki miałem to był opticum combo coś tam . Niby z tymi bajerami internetowymi  ale nie dało się z tego korzystać . aplikacja na telefon gubiła ustawicznie dekoder a wyszukiwanie np. na YouTube za pomocą pilota to dla masochistów . Ten telewizor to trzymasz z sentymentów ? Jeśli nie  , to pomyśl o wymianie na coś  co nie zajmuje pół metra za ekranem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor z sentymentu, nie mam gdzie go dać a żal wyrzucać, do tego obraz realistyczny, piękne kolory, myślałem właśnie o wiwa, choć akurat o najwyższym modelu maxx, ale teraz zastanawiam się nad combo, ab cryptobox 752,wiesz coś na jego temat? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę Ci bo już dawno temu miałem te dekodery .  Jeśli się chcesz dowiedzieć więcej i szukać porady to zajrzyj na forum emitel . To operator telewizji naziemnej i tam jest dużo tematów od użytkowników takiego sprzętu. Nie podam linka bo to chyba wbrew regulaminowi  ale jak wpiszesz w google to znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...