Skocz do zawartości
wrk84

LG B9 uchwyt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie dotyczy uchwytu. Zależy mi na jakimś dobrym uchwycie który stabilnie utrzyma LG B9 55 cali, oraz który posiada wysięgnik na odległość minimum 50 cm.

Pytanie również o to jak TV LG OLED sprawdza się w codziennym użytkowaniu bo jest bardzo cienki i czy nie ma jakichś większych problemów z odsuwaniem TV od ściany i z powrotem (matryca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wrk84 napisał:

Witam. Pytanie dotyczy uchwytu. Zależy mi na jakimś dobrym uchwycie który stabilnie utrzyma LG B9 55 cali, oraz który posiada wysięgnik na odległość minimum 50 cm.

Pytanie również o to jak TV LG OLED sprawdza się w codziennym użytkowaniu bo jest bardzo cienki i czy nie ma jakichś większych problemów z odsuwaniem TV od ściany i z powrotem (matryca).

znalazłem coś takiego 

https://www.tim.pl/uchwyt-do-tv-oled-32cala-65cala-mc-804-max-30kg-kompatybilny-z-telewizorami-lg-oled-max-vesa-400x200-mc-804?gclid=CjwKCAjw2a32BRBXEiwAUcugiN3jWnShE7bXumK7Z7rmNc5wDh9jY-9-YQ4YoTwyuCoeGseFfE-WLxoCNrIQAvD_BwE dedykowany do LG  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Damianos19932 napisał:

Dzięki za link. Czy 50 cm od ściany do nie za blisko ?? Gdzie jest w Oled B9 odprowadzanie powietrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wrk84 napisał:

Czy 50 cm od ściany do nie za blisko ?? Gdzie jest w Oled B9 odprowadzanie powietrza?

Wszystkie obecne telewizory są przystosowane do tego żeby powiesić je najbliżej ściany jak się da. Samsungi mają nawet uchwyty no-gap które w ogóle eliminują odstęp od ściany. W OLEDach LG wentylacja jest nad częścią z elektroniką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, efel napisał:

Wszystkie obecne telewizory są przystosowane do tego żeby powiesić je najbliżej ściany jak się da. Samsungi mają nawet uchwyty no-gap które w ogóle eliminują odstęp od ściany. W OLEDach LG wentylacja jest nad częścią z elektroniką.

Dzięki za info.

Ktoś z użytkowników stosuje uchwyty/wysięgniki ? Jak ten OLED sprawdza się w codziennym użytkowaniu bo jest bardzo cienki i czy nie ma jakichś większych problemów z odsuwaniem TV od ściany i z powrotem przynajmniej raz dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wrk84 napisał:

Ktoś z użytkowników stosuje uchwyty/wysięgniki ? Jak ten OLED sprawdza się w codziennym użytkowaniu bo jest bardzo cienki i czy nie ma jakichś większych problemów z odsuwaniem TV od ściany i z powrotem przynajmniej raz dziennie?

Ja mam takie robo-ramię, dokładnie tak to wygląda:

NB F500 sprężyna gazowa 50 60 cali telewizor led uchwyt monitora ...

 

Generalnie operowanie tym nie jest łatwe, ale można się przyzwyczaić. Chwytasz telewizor tam gdzie jest elektronika, tam jest sztywniejszy i odsuwasz, przysuwasz. Większy problem jest z regulacją góra-dół. Nie radzę naciskać TV na górną krawędź żeby go obniżyć - trzeba się nauczyć chwytać uchwyt od dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Czy u wszystkich użytkowników, którzy nie mają powieszonego tv, b9-ka giba się nawet po dotknięciu palcem? Tak wiem, że jest cieniutki i mocowanie/usztywnienie jest tylko w podstawie, ale jako że dopiero co ją rozpakowałem jestem nieco wyczulony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, efel napisał:

Ja mam takie robo-ramię, dokładnie tak to wygląda:

NB F500 sprężyna gazowa 50 60 cali telewizor led uchwyt monitora ...

 

Generalnie operowanie tym nie jest łatwe, ale można się przyzwyczaić. Chwytasz telewizor tam gdzie jest elektronika, tam jest sztywniejszy i odsuwasz, przysuwasz. Większy problem jest z regulacją góra-dół. Nie radzę naciskać TV na górną krawędź żeby go obniżyć - trzeba się nauczyć chwytać uchwyt od dołu.

Ciekawe, mi zależy tylko na oddalaniu tam i z powrotem. 

Co to za model? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, wrk84 napisał:

Co to za model? 

North Bayou F500. Dałem za niego 3 lata temu jakieś 400 zł, nie wiem czy teraz jeszcze gdzieś można go kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...