Skocz do zawartości
Kacper Kosiński

TELEWIZOR 65/75 CALI W CENIE +/- 6000 ZŁ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje telewizora w cenie około 6000 tysięcy ( jeśli będzie konieczne lekko podwyższe budżet ) w rozmiarze 65/75 cali, nie wiem czy znajde OLED'a w tej cenie czy jedank pozostaje QLED.

Poproszę o jakieś propzycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie znajdziesz tak dużego Oleda. Co do Qleda to da się znaleźć rozsądniejszy telewizor niż te przereklamowane Samsungi.  Po pierwsze posiadają jedynie format HDR10+ który umiera wszyscy poza Samsungiem przyrzucają się na HDR Dolby. Po drugie krótkie wsparcie systemu, które skótkuje tym że za 3-4 lata duża część aplikacji wygaśnie. Polecił bym Ci model opartym na systemie Android. Długie wsparcie, większa baza aplikacji (m.in. kodi) oraz bardzo fajnie działający Google asystent. Tu masz model Philipsa który jest na topie teraz  https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-philips-led-75pus7354-uhd-4k-hdr-android-ambilight-3-tv-procesor-p5?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=373cb8cd58cad5f1309b31c56e2d5a83 Ten model wyróżnia się bardzo dobrym obrazem w swojej klasie. Posiada HDR zarówno Dolby jak i 10+, niski input lag. Dobrze wykonany, fajny pilot z klawiaturą qwerty żeby się nie męczyć z pisaniem. Moim zdaniem lepszy wybór, więcej przydatnych funkcji a jeśli chodzi o obraz równie dobry.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 6000 tysięcy to kupi chyba każdy tv na świecie... albo i całe kino z wyposażeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2020 o 23:02, Nygus napisał:

Za 6000 tysięcy to kupi chyba każdy tv na świecie... albo i całe kino z wyposażeniem...

No nie bardzo ... nowe OLEDy "LG 2020" 65cali  kosztują ok. 8.500 zł 😕 w promocjach wyciągniesz za 7300....ale mam przy okazji pytanie , bo to dla mnie za duża kwota, a zależy mi na ostrym obrazie podczas np. meczy 😕 Czy coś w okolicach 5.000 zł zbliża się do LG OLED 2020 ? 
Druga sprawa jak z wypalaniem logotypów np. TVP czy TVN ;) , każdy pisze, że wypalają się szybko paski informacyjne, ale cisza o logotypach ?

Edytowane przez Wozek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6000 tys to jest jakby nie było  kwota 6.000.000, wiec całkiem... całkiem ciekawy budżet :) jak na zakup tv

Edytowane przez Nygus
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2020 o 23:02, Nygus napisał:

Za 6000 tysięcy to kupi chyba każdy tv na świecie... albo i całe kino z wyposażeniem...

No tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wozek napisał:

No tak ;)

:D bardzo bym chciał mieć taki budżet na tv :D 

ale nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...