Skocz do zawartości
Ledar

55PUS7334/12 problem z ps4 pro

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20200225_195043.thumb.jpg.5c06be8a515400acf39c2f60bc536419.jpgWitam. Bardzo proszę o pomoc. Nie znalazłem odpowiedzi w Google, a mam telewizor od wczoraj. Do telewizora nie mam anteny więc głównie netflix i youtube i z tym wszystko działa. Problem jest od kiedy podłączyłem PS4 Pro oryginalnym kablem HDMI. Telewizor najpierw wykrył ps4 pod innym wejściem HDMI, później już pod dobrym, jednak nie wykrywa go jako konsola do gier tylko ikonka odtwarzacza z napisem AV. Gdy przestawiam go na "konsolę do gier" i wchodzę w ustawienia tego źródła sygnału to jest napis "PC 3840x2160". A gdy zostawiam go na tym odtwarzaczu AV to nazwa sama się ustawia automatycznie na PlayStation 4. Zostawiłbym tak, ale włączając Ps4 nie mogę przez to zmienić trybu obrazu na "Gra". Tylko w konsoli. Nawet jak jest w "Konsoli" to w opcjach pokazuje Dolby Digital zamiast Atmos (a czasami Dźwięk: Brak, mimo że jest dźwięk), Format SDR/HDR: SDR a w ustawieniach cały czas przestawiam na HDR w każdym możliwym miejscu na TV i na ps4. PS4 w ogóle NIE MOŻNA WYŁĄCZYĆ inaczej niż kablem z prądu... Gdy kliknę/przycisnę przycisk PS to pokazuje się pasek opcji z lewej strony - dalej "elementy sterujące" i jak w to wejdę to są różne rzeczy, po których wciśnięciu nic się nie dzieje, jedynie "dom" przechodzi do menu głównego ps4 oraz "wyłącz urządzenie" przechodzi W TRYB UŚPIENIA ZAMIAST WYŁĄCZYĆ KONSOLĘ... Gdy odpalę jakąkolwiek grę X-em na padzie co o dziwo działa, to już w samej grze nie działa żaden przycisk, można wcisnąć tylko wspomniany PS i Share do robienia screenów, który ich nie robi tylko też włącza ten sam ekran opcji. Drugiego pada w ogóle nie mogę sparować. Odpalając ps4 pro, gdy pokazuje się wiadomy ekran "Przytrzymaj PS aby się zalogować" czy coś takiego - również nie mogę tego zrobić, bo od razu włączają się te opcje. Trzeba to robić pilotem tj. wcisnąć OK i wtedy można wybrać profil. Proszę o pomoc, ja jestem zielony w telewizorach a kupiłem głównie do ps4 i filmów. Pewnie były już takie tematy, ale widziałem tylko stare gdzie ludzie kazali zaktualizować oprogramowanie TV. Zrobiłem to od razu wczoraj po włączeniu go. Nie mogę dodać screenów bo jakiś błąd "-200" więc https://zapodaj.net/ebb73f8dac55d.jpg.html   https://zapodaj.net/472b084bfba55.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Ps4 już działa, ale Format SDR/HDR nadal jest SDR, i te automatyczne przełączanie dalej widnieje jako wyłączone a jest włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywróć ustawienia fabryczne w TV, jak i konsoli. PHILIPS'y bywają teraz kapryśne. Jak wcześniej nie miałeś problemów z konsolą i innym TV> to ten Philips coś ''knoci''.

Jeżeli to nic nie da, to zgłoś na Serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...