Skocz do zawartości
edek103

NOWY 65OLED804/12 oryginalnie zapakowany, gwarancja 2 lata

Rekomendowane odpowiedzi

NOWY 65OLED804/12 oryginalnie zapakowany, gwarancja 2 lata


Witam!

Mam do sprzedania NOWY, oryginalnie zapakowany telwewizor OLED marki Philips  w rozmiarze 65 cali. Oczywiscie z 3 stronnym ambilightem.Telewizor dostalem po naprawie poprzedniego. Nie mieli czesci wiec dali nowy, model na 2019 rok. O jakosci obrazu w telewizorach OLED nie trzeba nikogo przekonywac. JA w miedzyczasie kupiłem 85 cali Sony i po kalibracji tez daje rade. Ceny tego modelu wachaja sie od 9500 do 11000 PLN. Moja cena 8500 zł. Gwarancja do 28 stycznia 2022 wiec pelne 2 lata. Prosze o kontakt telefoniczny: 602708286. Prferowny odbiór osobisty ( Wroclaw).


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Aktualna cena to 8000 PLN....i to na razie koniec negocjacji:):) Zapraszam do zakupu i chętnie odpowiem na wszelkie zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oferta dalej aktualna. Niestety nie mozna wyslać tak dużego telewizora pocztą kurierską. Na palete jest za duzy ( 160cm). Firmy nie chce tez ubezpieczyć takiej przesyłki.  Tak wiec oferta aktualna  ale odbiór osobisty:):). Zapraszam

  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie kobiecie ;) czy warto kupić stary model 65cali Philips Oled 803 z 2018r za 6,3k czy czekać na promocję 804 za jakiś czas zapewne w przedziale 7,5-8k ? bo od maja wchodzi 805 zapewne koło 11k ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej -nie warto kupowac Philipsa ze sklepu. Obrazowo najlepszy jest Panasonic.

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zakup jakiegokolwiek philipsa to gra w rosyjską ruletkę 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doradźcie kobiecie  czy warto kupić stary model 65cali Philips Oled 803 z 2018r za 6,3k czy czekać na promocję 804 za jakiś czas zapewne w przedziale 7,5-8k ? bo od maja wchodzi 805 zapewne koło 11k ...
Po pierwsze starego nie warto. Po drugie nowszego 804 też nie polecam. Ogólnie na tę chwilę żadnego Philipsa nie polecam. Zapewne ambilight przyciąga wzrok ale to się też znudzi na dłuższą metę. Miałem Philipsy przez chyba 12lat z wyższej półki. To był prawdziwy tv z "krwi i kości". Przy przejściu na oleda dwa lata temu zmieniłem na inną firmę i nie żałuję. Philips ma problemy z androidem, oprogramowaniem i już nie wspomnę o serwisie. Tak jak kolega wyżej pisał to ruletka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te kobiety ... :)

PS. Wychodzi, ze Philips to damska marka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...