Skocz do zawartości
Gmeru

Co nowego u Philips TV i Audio na 2020 rok? | WIDEO | Pierwsze wrażenia po konferencji!

Rekomendowane odpowiedzi

Co nowego u Philips TV i Audio na 2020 rok? | WIDEO | Pierwsze wrażenia po konferencji!

Jesteśmy właśnie po konferencji firmy Philips w Amsterdamie gdzie zaprezentowano nowe produkty z zakresu telewizorów oraz audio na 2020 rok. Co nas czeka i kiedy pojawią się nowe sprzęty na półkach sklepowych? Zapraszamy do naszego wideo prosto z konferencji prasowej!

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Philipsy będą miały Filmmaker Mode? I czy jest to rozwiązanie sprzętowe czy programowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, K PL napisał:

Pytanie czy pojawią się LEDy 100Hz ?

Nie

 

Godzinę temu, Gie napisał:

Te Philipsy będą miały Filmmaker Mode? I czy jest to rozwiązanie sprzętowe czy programowe?

Tak. Nie rozumiem pytania. Filmmaker wyłącza upłynniacze i daje tryb film z automatu. Był prezentowany. Jednak ciężko było patrzeć na szarpiący obraz filmowy. Nie wiem komu może się to podobać? Żeby dało się to oglądać wypada lekko upłynnić obraz. Lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Gmeru said:

Nie

 

Tak. Nie rozumiem pytania. Filmmaker wyłącza upłynniacze i daje tryb film z automatu. Był prezentowany. Jednak ciężko było patrzeć na szarpiący obraz filmowy. Nie wiem komu może się to podobać? Żeby dało się to oglądać wypada lekko upłynnić obraz. Lekko.

No i właśnie ja takie samo wrażenie miałem jak widziałem to na IFA 2019 u Panasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gmeru napisał:

Tak. Nie rozumiem pytania. Filmmaker wyłącza upłynniacze i daje tryb film z automatu.

Przeczytałem to:

Nowe telewizory z Filmmaker Mode będą automatycznie wykrywały metadane, gdy odtwarzamy film, czy serial. Wtedy automatycznie usuną upłynnianie obrazu oraz zadbają o to, aby materiał był odtwarzany w tej samej przestrzeni kolorów, z właściwymi proporcjami obrazu oraz klatkażem.

I myślałem że w tych metadanych będą zawarte ustawienia obrazu. Dla każdej klatki czy sceny inne i będą się one płynnie zmieniały w zależności od informacji zawartych w metadanych. Zastanawiałem się czy to SoC zajmie się ich przetwarzaniem czy oprogramowanie telewizora.

 
Edytowane przez Gie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...