Skocz do zawartości
mmpeg-4

Przecieki na temat nowych modeli TV Panasonica na 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się pierwsze przecieki odnośnie nowych tv Panasonica na 2020 rok :

>większość modeli będzie oparta na systemie Android 9 Pie

>Nowy procesor MediaTek S900 4 x ARM Cortex-A73

>Wielordzeniowy procesor graficzny Mali-G52

>HDMI 2.1A , 48Gps - 4K / 120Hz lub 8K / 60Hz

> modele z kodekiem AV1, opracowane lub zatwierdzone przez Amazon, Apple, Google, Netflix, Microsoft, Samsung i inne.

https://forum.setcombg.com/panasonic-телевизори/62325-panasonic-телевизори-2019-често-задавани-въпроси-на-първа-страница-9.html#post948811

 
  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy, i Panas oprócz wysokiej jakości obrazu, wreszcie zacznie też dostarczać to co klient tak naprawdę chce kupić. 😉

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrząc na niechęć do jakichkolwiek aktualizacji przez Panasonic to niestety będzie krok w tył..., widać trzeba zostać z EZ1000 i kupić GZ 2000 na dniach i poczekać kilka lat na nową generację OLED..., bo ANDROID i Panasonic jak dla mnie będzie źle...., mam ich tv od pierwszej generacji Plazm (wcześniej CTR mieli rodzice) i zawsze tylko Panas, krótka przygoda z LG (wspaniały ekosystem) i szybki powrót do Panasa jako głównego ekranu..., u nich to nie wyjdzie wspomnicie moje słowa (Android i Panasonic) własnie ze względu na bardzo sporadyczne aktualizacje systemu...

 

  • Plusik 2
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze i cos w Panasonicu sie zmieni w tej materii, czas pokaze :)

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2019 o 22:25, Xisiek napisał:

Byc moze i cos w Panasonicu sie zmieni w tej materii, czas pokaze :)

Nie ma na to szans, niestety Genialne TV z najgorszym serwisem i wsparciem, a Polski serwis to wręcz wzór antyklient w całej rozciągłości....

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ma_ko napisał:

Nie ma na to szans, niestety Genialne TV z najgorszym serwisem i wsparciem, a Polski serwis to wręcz wzór antyklient w całej rozciągłości....

Czy możecie rozwinąć sprawę serwisu ? Panasonic i Sony jako jedyne mają możliwość zakupu gwarancji producenta do 5 lat co przy Oledzie jest kuszące.

Sam poluję na obniżkę ceny GZ950 ale takie opinie jak powyższa wprawiają w konsternację.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

17 godzin temu, Boul Er napisał:

Czy możecie rozwinąć sprawę serwisu ? Panasonic i Sony jako jedyne mają możliwość zakupu gwarancji producenta do 5 lat co przy Oledzie jest kuszące.

Sam poluję na obniżkę ceny GZ950 ale takie opinie jak powyższa wprawiają w konsternację.

 

Tzn ich fabryczna gwarancja? 

Wybij sobie z głowy SONY i PANASONIC jeśli myślisz ze wymienią ci wypalony ekran na gwarancji 🙂

Po drugie bardzo słabo z aktualizacja generalnie na problemy rozwiązujące ich poważny problem z ruchem w obrazie(Panasonic) to reagowali dopiero po roku od wypuszczeniu modelu jak ich już nawet redaktorzy branżowi na zachodzie o to zaczęli cisnąć..., generalnie problem z ruchem jest w mniejszym lub większym stopniu nadal w szczególności na Netflix.

Generalnie nie czytanie wszystkich plików z dysku czy pendriva..., a to problem z fonią a to z czymś innym (na to raczej remedium nie będzie) Panas olewa użytkowników...,  

Mnie uratowało tylko to że oprócz gwarancji miałem ubezpieczenie TV i Ekran wymienił mi ubezpieczyciel...

Panasonic jako gwarant mnie olał po całości...

 

Ale z tego co wiem to ubezpieczyciele też już mają zapisy w nowych umowach że nie ma żadnych wymian ekranów wypalonych i bad pixel 🙂 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ma_ko napisał:

Mnie uratowało tylko to że oprócz gwarancji miałem ubezpieczenie TV i Ekran wymienił mi ubezpieczyciel...

a to ubezpieczenie miałeś na zwykłą usterkę czy także na uszkodzenie mechaniczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy te nowe modele mogą pojawić się w sklepach? Jak to było w zeszłym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gie napisał:

Kiedy te nowe modele mogą pojawić się w sklepach? Jak to było w zeszłym roku?

Najprawdopodobniej okolicach maja albo nieco później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic w Polsce wyjątkowo późno zaczyna dystrybucję telewizorów. Praktycznie modele były dostępne w 2019 roku dopiero na przełomie półrocza i to nie wszystkie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...