Jump to content
Sign in to follow this  
xboxman

Bundesliga w HD na kanale Anixe HD

Recommended Posts

Witam,

Jako wielki fan ligi niemieckiej oczywiście mam nboxa (sportkluby) i zauważyłem na kanale Anixe HD, że w dzień lecą mecze w HD ale wczoraj np. była bardzo słaba jakość: pixeloza ale już dzisiaj dużo lepiej. Ktoś coś wie jak to jest, że na FTA lecą mecze? Jakaś rozpiska? O co chodzi?

[quote name='xboxman' post='43219' date='28.03.2007, 21:08 ']Witam,

Jako wielki fan ligi niemieckiej oczywiście mam nboxa (sportkluby) i zauważyłem na kanale Anixe HD, że w dzień lecą mecze w HD ale wczoraj np. była bardzo słaba jakość: pixeloza ale już dzisiaj dużo lepiej. Ktoś coś wie jak to jest, że na FTA lecą mecze? Jakaś rozpiska? O co chodzi?[/quote]

Nie wiem jak bylo na pierwszych meczach, ale ten nadawany w ostatnio we wtorek o 20 mial jakosc nie gorsza niz ten sam mecz na NSPORT (na PV3760)

To są pierwsze ich przymiarki do transmisji ligi niemieckiej.
Pierwsza transmisja była tragiczna. Dzisiaj już można na to patrzeć.
Szybko się uczą.

[quote name='kamcyk26' post='43503' date='31.03.2007, 18:49 ']Na panelu 37" nie widze szczegolnej roznicy miedzy ANIXE a Nsport. Moze maly + na korzysc polskiej stacji.[/quote]

Jakość OK, ale zauważyłem coś dziwnego na nbox recorderze. Otórz chciałem nagrać fragment tego meczu żeby pokazać kolegom. Materiał się nagrał, ale..... nie bardzo się chce odtworzyć. pojawia się pierwsza nieruchoma klatka, pasek postępu leci a obraz dalej nieruchomy. Czy ktoś kto posiada nboxa może to potwierdzić (akurat leci ten mecz w tej chwili na Anixe HD) ?? Dodam że np. Astra HD promo nagrywa się i odtwarza bez problemów, problem dotyczy tylko Anixe...

[quote name='Panas' post='43509' date='31.03.2007, 17:43 ']Jakość OK, ale zauważyłem coś dziwnego na nbox recorderze. Otórz chciałem nagrać fragment tego meczu żeby pokazać kolegom. Materiał się nagrał, ale..... nie bardzo się chce odtworzyć. pojawia się pierwsza nieruchoma klatka, pasek postępu leci a obraz dalej nieruchomy. Czy ktoś kto posiada nboxa może to potwierdzić (akurat leci ten mecz w tej chwili na Anixe HD) ?? Dodam że np. Astra HD promo nagrywa się i odtwarza bez problemów, problem dotyczy tylko Anixe...[/quote]

Potwierdzam, mam ten sam problem (chcialem nagrac chyba w poprzednia niedziele, zeby pokazac moim zdaniem dobra jakosc tra ;) nsmisji). Niestety jest odtwarzana tylko pierwsza nieruchoma klatka.