Skocz do zawartości
xboxman

Bundesliga w HD na kanale Anixe HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako wielki fan ligi niemieckiej oczywiście mam nboxa (sportkluby) i zauważyłem na kanale Anixe HD, że w dzień lecą mecze w HD ale wczoraj np. była bardzo słaba jakość: pixeloza ale już dzisiaj dużo lepiej. Ktoś coś wie jak to jest, że na FTA lecą mecze? Jakaś rozpiska? O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='xboxman' post='43219' date='28.03.2007, 21:08 ']Witam,

Jako wielki fan ligi niemieckiej oczywiście mam nboxa (sportkluby) i zauważyłem na kanale Anixe HD, że w dzień lecą mecze w HD ale wczoraj np. była bardzo słaba jakość: pixeloza ale już dzisiaj dużo lepiej. Ktoś coś wie jak to jest, że na FTA lecą mecze? Jakaś rozpiska? O co chodzi?[/quote]

Nie wiem jak bylo na pierwszych meczach, ale ten nadawany w ostatnio we wtorek o 20 mial jakosc nie gorsza niz ten sam mecz na NSPORT (na PV3760)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To są pierwsze ich przymiarki do transmisji ligi niemieckiej.
Pierwsza transmisja była tragiczna. Dzisiaj już można na to patrzeć.
Szybko się uczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na panelu 37" nie widze szczegolnej roznicy miedzy ANIXE a Nsport. Moze maly + na korzysc polskiej stacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='43503' date='31.03.2007, 18:49 ']Na panelu 37" nie widze szczegolnej roznicy miedzy ANIXE a Nsport. Moze maly + na korzysc polskiej stacji.[/quote]


Jakość OK, ale zauważyłem coś dziwnego na nbox recorderze. Otórz chciałem nagrać fragment tego meczu żeby pokazać kolegom. Materiał się nagrał, ale..... nie bardzo się chce odtworzyć. pojawia się pierwsza nieruchoma klatka, pasek postępu leci a obraz dalej nieruchomy. Czy ktoś kto posiada nboxa może to potwierdzić (akurat leci ten mecz w tej chwili na Anixe HD) ?? Dodam że np. Astra HD promo nagrywa się i odtwarza bez problemów, problem dotyczy tylko Anixe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Panas' post='43509' date='31.03.2007, 17:43 ']Jakość OK, ale zauważyłem coś dziwnego na nbox recorderze. Otórz chciałem nagrać fragment tego meczu żeby pokazać kolegom. Materiał się nagrał, ale..... nie bardzo się chce odtworzyć. pojawia się pierwsza nieruchoma klatka, pasek postępu leci a obraz dalej nieruchomy. Czy ktoś kto posiada nboxa może to potwierdzić (akurat leci ten mecz w tej chwili na Anixe HD) ?? Dodam że np. Astra HD promo nagrywa się i odtwarza bez problemów, problem dotyczy tylko Anixe...[/quote]

Potwierdzam, mam ten sam problem (chcialem nagrac chyba w poprzednia niedziele, zeby pokazac moim zdaniem dobra jakosc tra ;) nsmisji). Niestety jest odtwarzana tylko pierwsza nieruchoma klatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...