Skocz do zawartości
Dr Falcon

TV 40-43 cale 4k/UHD albo...

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam was serdecznie, jak to dobrze, że jest takie miejsce jak to 👍

Słuchajcie wraz z rodziną oglądamy materiały telewizyjne na Samsung UE40J5100 od 2016 i nie narzekam na niego absolutnie, tylko już powoli rozglądam się za czymś z ciut lepszym obrazem i dostępem do Netflixa, YouTube. Rozumiecie nie chcę kupować smarta przystawki, a za łączoną ofertę PC+ i Netflix to ja dziękuję 😅

Chciałbym ogólnie telewizor do odbioru 4k (40-43cale) i dobrze byłoby zmieścić się w 2.000 złoty, bo jednak tylko na taki budżet mogę sobie pozwolić. Obecny tv działa i działa i bardzo dobrze, bo liczę na sprawdzony sprzęt choć wiadomo jak jest dzisiaj. Jeśli coś macie godnego uwagi to wrzucajcie, dzięki 👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2019 o 14:07, Dr Falcon napisał:

Słuchajcie wraz z rodziną oglądamy materiały telewizyjne na Samsung UE40J5100 od 2016 i nie narzekam na niego absolutnie,

Chciałbym ogólnie telewizor do odbioru 4k (40-43cale) i dobrze byłoby zmieścić się w 2.000 złoty, bo jednak tylko na taki budżet mogę sobie pozwolić. Obecny tv działa i działa i bardzo dobrze, bo liczę na sprawdzony sprzęt choć wiadomo jak jest dzisiaj. Jeśli coś macie godnego uwagi to wrzucajcie, dzięki 👍

 

W tym calażu nie ma na rynku dużo lepszych modeli niż ten który obecnie posiadasz. Musisz iść co najmniej w 55 cali, gdyż od tej wielkości produkuje sie teraz na prawde konkretne modele.

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porządku rozumiem, że mogą być lepsze lecz dla mnie będzie on wtedy za duży, po prostu za blisko będę siedział niego i ból oczu murowany 😵

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dr Falcon napisał:

W porządku rozumiem, że mogą być lepsze lecz dla mnie będzie on wtedy za duży, po prostu za blisko będę siedział niego i ból oczu murowany 😵

Po za tym zaledwie 43 cale i rozdzielczość 4K nie bardzo idą ze sobą w parze. Co do tej rozdzielczości to rekomendowałbym co najmniej 49-calowy ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz, podaj kilka propozycji to po studiuję sobie co to za sprzęty.

Wysłane z mojego Nokia 5.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tv w 49 calach w tym roku to Sony 49XG9005. Tu masz link

Jak chcesz coś małego a bardzo ale to bardzo solidnego i do 4k to będzie to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...