Skocz do zawartości
wojtekpon

HTPC w pięknej obudowie HiFi ze szczotkowanego aluminium, pełna obsługa pilotem

Rekomendowane odpowiedzi

HTPC w pięknej obudowie HiFi ze szczotkowanego aluminium, pełna obsługa pilotem


Sprzedam złożony przeze mnie HTPC. Jest to idealna maszynka pod systemy typu Kodi (XBMC), Plex, Roon, Daphile, Windows Media Center, etc.

Komputer jest w przepięknej obudowie poziomej idealnie pasującej do innych komponentów HiFi. Standardowe wymiary klocka HiFi, obudowa ze szczotkowanego aluminium, a do tego pełna obsługa pilotem, włącznie z on/off. Jest także opcja wake on LAN.

Komputer jest idealnie cichy - zastosowałem półpasywny zasilacz SilverStone, oraz bezgłośne chłodzenie Noctua. Chłodzenie zasilacza w praktyce uruchamiało się tylko jak testowałem wydajność zestawu - przy oglądaniu filmów, włącznie z plikami po 40GB, zawsze pozostawał w trybie pasywnym.

Zapas mocy jest bardzo duży i do zastosowań HTPC maszynka posłuży jeszcze długo. Przy najcięższych plikach jakie mam (40GB 4K) obciążenie procesora sięga max. kilkunastu procent.

Lista zastosowanych komponentów:
- płyta główna mATX Gigabyte GA-H81M-HD3
- procesor Intel Core i3-4130T (3M Cache, 2.90 GHz)
- dysk SSD Intel 320 Series 40GB (to pod system, pliki trzymam na NAS; Kodi wykorzystuje <1 GB)
- RAM 4GB Kingston HyperX 1600MHz DDR3 CL9 DIMM
- półpasywne zasilanie SilverStone SST-ST30SF
- bezgłośne chłodzenie CPU Noctua NH-L9i
- aluminiowa obudowa Media Center z pełnym wsparciem obsługi pilotem

Preferuję odbiór osobisty w Warszawie, sprzęt przed zakupem można oczywiście przetestować. Cena do negocjacji.

IMG_2226.JPG

IMG_2225.JPG

IMG_2223.JPG

IMG_8082.jpg

IMG_2224.JPG


  • Cena
    840,00 zł
  • Dodający
  • Wysłano
    02.12.2019
  • Kategoria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...