Skocz do zawartości

Zakończona HTPC w pięknej obudowie HiFi ze szczotkowanego aluminium, pełna obsługa pilotem

Price: 840,00 zł
  • Dodano

Informacje o sprzedającym

wojtekpon

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

Sprzedam złożony przeze mnie HTPC. Jest to idealna maszynka pod systemy typu Kodi (XBMC), Plex, Roon, Daphile, Windows Media Center, etc.

Komputer jest w przepięknej obudowie poziomej idealnie pasującej do innych komponentów HiFi. Standardowe wymiary klocka HiFi, obudowa ze szczotkowanego aluminium, a do tego pełna obsługa pilotem, włącznie z on/off. Jest także opcja wake on LAN.

Komputer jest idealnie cichy - zastosowałem półpasywny zasilacz SilverStone, oraz bezgłośne chłodzenie Noctua. Chłodzenie zasilacza w praktyce uruchamiało się tylko jak testowałem wydajność zestawu - przy oglądaniu filmów, włącznie z plikami po 40GB, zawsze pozostawał w trybie pasywnym.

Zapas mocy jest bardzo duży i do zastosowań HTPC maszynka posłuży jeszcze długo. Przy najcięższych plikach jakie mam (40GB 4K) obciążenie procesora sięga max. kilkunastu procent.

Lista zastosowanych komponentów:
- płyta główna mATX Gigabyte GA-H81M-HD3
- procesor Intel Core i3-4130T (3M Cache, 2.90 GHz)
- dysk SSD Intel 320 Series 40GB (to pod system, pliki trzymam na NAS; Kodi wykorzystuje <1 GB)
- RAM 4GB Kingston HyperX 1600MHz DDR3 CL9 DIMM
- półpasywne zasilanie SilverStone SST-ST30SF
- bezgłośne chłodzenie CPU Noctua NH-L9i
- aluminiowa obudowa Media Center z pełnym wsparciem obsługi pilotem

Preferuję odbiór osobisty w Warszawie, sprzęt przed zakupem można oczywiście przetestować. Cena do negocjacji.

IMG_2226.JPG

IMG_2225.JPG

IMG_2223.JPG

IMG_8082.jpg

IMG_2224.JPG



×
×
  • Dodaj nową pozycję...