Skocz do zawartości
  • 0
override23

Philips 75PUS7354/12 clouding. Zwracać?

Pytanie

Witam, 

Dotarł dziś do mnie ww. TV. Ogólnie działa fajnie, obraz prezentuje się dobrze,  ambilight fajny, ale niestety... Są poswiaty, na ciemnym wygląda to slabo. I teraz nie wiem czy zwracać (kolos, więc mało fajna czynność 🤣) czy zaakceptować bo może w kolejnym być podobnie lub gorzej? 

Pozdrawiam 

IMG_20191031_211039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
13 godzin temu, Xisiek napisał:

po zdjeciu ciezko ocenic, na jakiej sile podswietlenia tak widac?

Przepraszam jeśli to głupie pytanie - ale co masz na myśli? :) Ew czy wiesz gdzie to mogę sprawdzić. Jestem zupełnie zielony w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zauważyłem teraz jeszcze jedno - myślałem że matryca jest przybrudzona. Przecieram szmatką, znika, po czym po chwili znów się pojawia. To raczej nie brud :) więc chyba tv do zwrotu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nic nie wspominaj że szorujesz szmatką bo ci nie uznają gwarancji. Zbyt mocne dociskanie ekranu powoduje clouding, plamy i przebarwienia, mam to obcykane na własnym przykładzie i wcale nie trzeba mocno dociskać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 

9 minut temu, koralgool napisał:

Nic nie wspominaj że szorujesz szmatką bo ci nie uznają gwarancji. Zbyt mocne dociskanie ekranu powoduje clouding, plamy i przebarwienia, mam to obcykane na własnym przykładzie i wcale nie trzeba mocno dociskać

Czyscilem bardzo delikatnie, ale wierzę. Swoją drogą - jak czyścić w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
6 godzin temu, override23 napisał:

Przepraszam jeśli to głupie pytanie - ale co masz na myśli? :) Ew czy wiesz gdzie to mogę sprawdzić. Jestem zupełnie zielony w temacie :)

w ustawieniach obrazu, im jasniej swieci tv tym bardziej widoczny jest clouding, w Philipsie sila ppdswietlenia kryla sie kiedys (dosc przewrotnie) pod nazwa kontrast. Musisz poszukac w instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie jest podobnie, może delikatnie mniej. Nic z tym nie robię bo naoglądałem się już tv gdzie było dużo gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...