Skocz do zawartości
Nazhar

LG C9 jaki sklep?

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Nazhar napisał:

Oficjalny sklep Allegro będzie wszystko ok. Tylko że nie zawsze maja wystawiony towar. Musisz to zweryfikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Waldo94 napisał:

Oficjalny sklep Allegro będzie wszystko ok. Tylko że nie zawsze maja wystawiony towar. Musisz to zweryfikować.

Własnie widzę że jest wystawiony za 6000zł czyli o wiele taniej jak w sklepach, jak myślisz warto teraz brać czy wstrzymać się jeszcze przynajmniej do czarnego piątku i zobaczyć czy coś się zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, sam szukam odpowiedzi w kwestii C9 65", obecnie mam ofertę na 8900 i zastanawiam się czy czekać do black czy nie - za 200-300 wolę mieć już, ale nie wiem czego spodziewać się po black friday;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem w oficjalnym sklepie Allegro c9 55 cali za 6599zł napisałem mejla że widziałem za 6200zł i zwrócili 400zł bez problemu, telewizor nowa sztuka wszystko w porządku szybka dostawa jak najbardziej polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany zakupem Lg C9 65 i nie wiem czy kupować czy czekać ?

1 godzinę temu, origanum_vulgare napisał:

Dobre pytanie, sam szukam odpowiedzi w kwestii C9 65", obecnie mam ofertę na 8900 i zastanawiam się czy czekać do black czy nie - za 200-300 wolę mieć już, ale nie wiem czego spodziewać się po black friday;)

gdzie dostaleś taka cenę 8900 za C9 65? z black friday może być jedna wielka ściema w naszym kraju:)

27 minut temu, Wojciech Sieradzki napisał:

Sam kupiłem w oficjalnym sklepie Allegro c9 55 cali za 6599zł napisałem mejla że widziałem za 6200zł i zwrócili 400zł bez problemu, telewizor nowa sztuka wszystko w porządku szybka dostawa jak najbardziej polecam

Zakupiony TV w oficjalnym sklepie allegro Polska dystrybucja LG czy europejska?

 

Edytowane przez Blade124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nazhar napisał:

Własnie widzę że jest wystawiony za 6000zł czyli o wiele taniej jak w sklepach, jak myślisz warto teraz brać czy wstrzymać się jeszcze przynajmniej do czarnego piątku i zobaczyć czy coś się zmieni?

Ja na twoim miejscu bym czekał. Na Black Friday bedzie jeszcze kilka stów taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...