Skocz do zawartości
pavio01

Samsung QLED QE55Q67RAT vs SAMSUNG UE65RU7102K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ponieważ mój Samsung 55h6400  nabawił się białej plamy:( szukam nowego tv do 4000 zł. Padło na 2 modele

QLED QE55Q67RAT lub  UE65RU7102K. Pomóżcie wybrać wielkość (65 cali kusi ale matryca 50hz ) kontra jakość QLEDA. cena ta sama.

Bardzo proszę opomoc.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ponieważ mój Samsung 55h6400  nabawił się białej plamy:( szukam nowego tv do 4000 zł. Padło na 2 modele : 
QLED QE55Q67RAT lub  UE65RU7102K. Pomóżcie wybrać wielkość (65 cali kusi ale matryca 50hz ) kontra jakość QLEDA. cena ta sama.
Bardzo proszę opomoc.
pozdrawiam


Nie wiem czy już sam wybrałeś, bo od Twojego posta minął prawie miesiąc, ale jeśli jeszcze nie kupiłeś, to moim zdaniem jedynym słusznym wyborem jest QLED, nawet kosztem przekątnej. Widziałem już kilka różnych telewizorów w rozmiarach 55-65" zarówno 50hz jak i 100hz i moim zdaniem nie da się komfortowo oglądać matrycy 50Hz przy tak dużej przekątnej jak 65". Więc moim zdaniem albo qled 55", albo wstrzymanie się z zakupem i dozbieranie na wersję 65", lub cierpliwe czekanie na jakaś promocję.

Napisane Tablet Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Domelo20 napisał:

 


Nie wiem czy już sam wybrałeś, bo od Twojego posta minął prawie miesiąc, ale jeśli jeszcze nie kupiłeś, to moim zdaniem jedynym słusznym wyborem jest QLED, nawet kosztem przekątnej. Widziałem już kilka różnych telewizorów w rozmiarach 55-65" zarówno 50hz jak i 100hz i moim zdaniem nie da się komfortowo oglądać matrycy 50Hz przy tak dużej przekątnej jak 65". Więc moim zdaniem albo qled 55", albo wstrzymanie się z zakupem i dozbieranie na wersję 65", lub cierpliwe czekanie na jakaś promocję.

Napisane Tablet Z.
 

 

Jednak padło na Sony 55xf9005.  Jestem bardzo zadowolony. obraz bajka. Jasność w HDR 2-3 krotnie wyższa niż Samsungu.  Dałem 4400 zł w Sony center.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak padło na Sony 55xf9005.  Jestem bardzo zadowolony. obraz bajka. Jasność w HDR 2-3 krotnie wyższa niż Samsungu.  Dałem 4400 zł w Sony center.


Bardzo zacny wybór :D Z pewnością telewizor co najmniej o klasę lepszy od podstawowego QLEDa od samsunga.

Napisane Tablet Z.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...