Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Niewiasta zażyczyła sobie nowy telewizorek.

Biorąc pod uwagę podstawowe parametry (rozmiary pokoju, oświetlenie .....) - zagadnienia są ogarnięte - matryca - VA , podświetlenie - Direct LED , rozmiar 55`` , rozdziałka - 4K UHD , f = 50Hz

Problematyczne dla mnie są dwa zagadnienia których nie jestem w stanie przebrnąć w teorii. 

1. Smużenie - czy faktycznie występuje - skoro w każdym tv jest soft upłynnienia ruchu

2. Jakość i szybkość działania funkcji SMARTowych - CDA, YouTuba, Netflixa

3. Jakość skalowanego sygnału dostarczanego z dekodera UPC (skoro natywna jest 4K to jaka jest jakość skalowania) 

Reasumując - dla kobity kluczowa jest prostota - najważniejszy jest CDA, YT, Netflix i kanały z UPC - ma śmigać bez przycięć , jakość obrazu jest drugorzędną sprawą

Znalazłem takie modele - Samsung UE55NU7472 lub następca UE55RU7472 (ale jest wada - na pilocie nie ma klawiszy szybkiego dostępu do NF i YT :) )

Lub Sony KD-55XF7096 - który ma skuteczny XR400 ale nie wiem jak śmiga SMART 

lub PHILIPS 55PUS6703/12 - z fajnym ambilightem ale również nie wiem jak śmiga SMART

Budżet - widzę po cenach że w granicy 2500 - 3000 zł powinno się udać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Marcin Czerniawski napisał:

Znalazłem takie modele - Samsung UE55NU7472 lub następca UE55RU7472 (ale jest wada - na pilocie nie ma klawiszy szybkiego dostępu do NF i YT :) )

Lub Sony KD-55XF7096 - który ma skuteczny XR400 ale nie wiem jak śmiga SMART 

lub PHILIPS 55PUS6703/12 - z fajnym ambilightem ale również nie wiem jak śmiga SMART

Budżet - widzę po cenach że w granicy 2500 - 3000 zł powinno się udać

Zwiększ budżet i celuj w Samsung QE55Q60R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...