Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam takie pytanie . poniewaz zrezygnowalem z telewizji satelitarnej z CP i zostal mi dekoder wraz z antena i czy jest mozliwosc odbierania na tym dekoderze bezplatnych kanalow ?

wiem ze programy typu PoloTv czy 4fun odbieraja ale zalezy mi bardziej na polsacie tvn czy pulsie i tp... 

 

Z gory dziekii za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Wszystkie kanały wymienione przez Ciebie są niestety kodowane na satelicie i musisz mieć pakiet od operatora żeby je oglądać.

Pozdrawiam.

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polo tv, tvp polonia . tvp info . 4fun . 4fun dance . eska extra . eska rock . ntl . red carpet odbieraja :) ale do tego by sie przydalo wiecej kanalow naziemnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mając ich dekoder można było dostać pakiet Darmowy HD.

https://forum.satkurier.pl/topic/9023-pakiet-darmowy-hd/#comments

Jeśli twój dekoder widnieje w ICOK to możesz pokombinować w sposób opisany ww. wątku.

Cytat

Jeśli dekoder jest dalej widoczny na ICOKu to włącz na tym dekoderze poprzez ICOK jeśli będzie możliwość pakiet Mini HD lub inny pakiet w prepaid. Po kilku dniach po włączeniu dyspozycji na prepaid, wyślij z ICOKA wiadomość w której prosisz o zmianę dyspozycji z np pakietu Mini HD na pakiet Darmowy HD.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może zadzwoń do nich i zapytaj czy na tym dekoderze można uruchomić prepaid z pakietem Mini HD i czy dekoder i numer konta do wpłat pojawią się w ICOK. Z tym że to nie gwarantuje że później będzie się dało przejść na Darmowy HD. I z tego co czytam to wiele zależy od widzi mi się konsultanta. Ludzie dzwonią po 2-3 razy w tej samej sprawie i za którymś tam razem ktoś podejmuje decyzję po ich myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...