Skocz do zawartości
upandup

HBO Digital nadchodzi

Rekomendowane odpowiedzi

I w końcu nawet HBO dojrzało do HD.
szczegóły:
[url="http://wirtualnemedia.pl/document,,2099855,HBO_Polska_bedzie_emitowac_filmy_w_High_Definition.html"]http://wirtualnemedia.pl/document,,2099855...Definition.html[/url]
oraz
[url="http://wirtualnemedia.pl/document,,2099582,Aleksander_Kutela.html"]http://wirtualnemedia.pl/document,,2099582...der_Kutela.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Co ważne, usługa będzie dostępna tylko dla abonentów HBO. Jestem przekonany, że HBO Digital zdecydowanie zwiększy atrakcyjność całego pakietu HBO.[/quote]
cytat z 2 linku(wywiad).
a więc raczej na ence nie będziemy mieli tej usługi, a szkoda bo tylko n'ka ma hardware do tego przystosowany :/.
no chyba ze jednak "habeo" zawita na tej platformie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[indent]"[i]Stacja ma podpisaną umowę na wyłączność z Cyfrą +. Czy jest szansa, że HBO pojawi się w Cyfrowym Polsacie czy na platformie "n"?
[b]A.K.: Niestety nie mogę odpowiedzieć na to pytanie – to tajemnica handlowa.[/b]"[/i][/indent]
W wolnym tłumaczeniu: Bardzo byśmy chcieli, ale partner postawił trudne warunki. Rozmowy w toku, ulegniemy wkrótce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę a jeszcze ze dwa tygodnie temu Gmeru pisał, że HBO HD to na 99% niemożliwa opcja w Polsce.
Apropos HBO HD to właśnie włączam Kompanię Braci w HD :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz to ma byc ale nie w PL... i na pewno nie w HD. Taki VOD alla N (alla) ma byc ale w Anglii... no nic ja tez rozmawialem nie dawno z "kims" z hbo :) bo to ze kiedys bedzie w PL to wszystko mozna mowic ze kiedys bedzie....kiedys bedzie - oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='41386' date='09.03.2007, 20:26 ']coz to ma byc ale nie w PL... i na pewno nie w HD. Taki VOD alla N (alla) ma byc ale w Anglii...[/quote]
Tego newsa o UK też czytałem, ale tu jest mowa zupełnie o czymś innym. Wywiad jest z Aleksandrem Kutelą - wiceprezesem HBO Central Europe i prezesem HBO Polska. I on mówi wyraźnie (dla mnie jest to jednoznaczne):

- Pojawiły się informacje o kolejnym kanale, wpisanym w trend „on demand”; ma nim być HBO SVOD. Czy faktycznie Polska będzie tym krajem Europy Środkowej i Wschodniej, który będzie rynkiem testującym usługę „on demand”? Czy nie boi się Pan, że taka usługa odbierze HBO widzów? W końcu każdy widz, korzystający ze wspomnianej usługi, będzie mógł wybierać programy, które chce oglądać i niekoniecznie to musi być ciągle jeden kanał.

[b]A.K.: Potwierdzam, że obok HBO, HBO2 i HBO Comedy wprowadzamy kolejny serwis HBO Digital, czyli „wideo na żądanie”. To prawdziwa rewolucja na polskim rynku. Dzięki tej usłudze, za niewielką miesięczną opłatą abonenci HBO Digital będą mogli wybierać z oferty kilkudziesięciu filmów i seriali, co chcą i kiedy chcą oglądać! Co ważne, usługa będzie dostępna tylko dla abonentów HBO. Jestem przekonany, że HBO Digital zdecydowanie zwiększy atrakcyjność całego pakietu HBO. [/b]

- Jedną z nowości technologicznych jest technologia HD (High Definition). Kiedy obejrzymy programy HBO w takiej technologii?

[b]A.K.: Planujemy, że wybrane filmy HBO w standardzie HD pojawią się najpierw w ramach serwisu HBO Digital (wideo na żądanie). [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No spoko. Kiedyś pewno będzie. Ja poprostu w innym temacie napisałem, że nie będzie narazie HBO HD. Bo nie będzie. (kanał znany z US) Byłem świeżo po rozmowie z człowiekiem z HBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...