Skocz do zawartości
olatigid

Amoi atakuje !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem go w digitalo - I jak narazie nie kupie Amoia

Czekam nadal - a czytając wątek o Amoiu tylko sie utwierdzam ze nie jestem ślepy :)

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=4993"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=4993[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='HDTV_Fan' post='42444' date='21.03.2007, 16:03 ']Oglądałem go w digitalo - :)[/quote]

tak? no to podaj kiedy i wiecej szczegółow, jaki model ogladałeś, sprawdzimy wiarygodność twoich wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AMOI na Cebicie

[url="http://img341.imageshack.us/my.php?image=amoi5bd1.jpg"][img]http://img341.imageshack.us/img341/8595/amoi5bd1.th.jpg[/img][/url]
LD 47VM6E na "kurzej stopce"

[url="http://img108.imageshack.us/my.php?image=amoi6sv5.jpg"][img]http://img108.imageshack.us/img108/6015/amoi6sv5.th.jpg[/img][/url]
LD 42VM6E

[url="http://img65.imageshack.us/my.php?image=amoi4zf5.jpg"][img]http://img65.imageshack.us/img65/1215/amoi4zf5.th.jpg[/img][/url]
Obydwa modele z szybą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. -=pUnIsHeR=-
2. Mat9575
3. emigrant
4. albz74
5. ronaldi
6. Dudley
7. Goompie
8. laptuta1
9. d3v1l
10.

9 dostaje najwieksza zniżkę ^^. Tak z 10 zl mogę zaplacić:).
A na poważnie wiadomo coś o dacie premiery i cenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. -=pUnIsHeR=-
2. Mat9575
3. emigrant
4. albz74
5. ronaldi
6. Dudley
7. Goompie
8. laptuta1
9. d3v1l
10. greq
------------------------------------
no to lista zamknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. -=pUnIsHeR=-
2. Mat9575
3. emigrant
4. albz74
5. ronaldi
6. Dudley
7. Goompie
8. laptuta1
9. d3v1l
10. greq
rezerwowy raffde :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='d3v1l' post='44933' date='16.04.2007, 17:02 ']cos wiadomo na temat cen??[/quote]
no wlasnie zaskakuje ta cisza (przed burza???)
olatigid milczy jakby nabral wody w usta :)
... troche poprowokowalem, ale licze ze temat sie ruszy

Edytowane przez -=pUnIsHeR=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając zdecydowałem się na inny TV, więc mogę odpalić miejsce na liście chętnym :)
hehe :) oczekuje na propozycje B):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mat9575' post='48185' date='21.05.2007, 18:58 ']Czekając zdecydowałem się na inny TV, więc mogę odpalić miejsce na liście chętnym ;)
hehe :) oczekuje na propozycje :angry::):)[/quote]

Chętnie wejde na tą liste za ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jakotako' post='48879' date='29.05.2007, 22:43 ']Chętnie wejde na tą liste za ciebie :)[/quote]
1. -=pUnIsHeR=-
2. emigrant
3. albz74
4. ronaldi
5. Dudley
6. Goompie
7. laptuta1
8. d3v1l
9. greq
10. jakotako

to tylko brakuje potwierdzeia Digitalo o upuscie 30 % :) na nowe modele Amoi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

1. -=pUnIsHeR=-
2. emigrant
3. albz74
4. ronaldi
5. Dudley
6. Goompie
7. laptuta1
8. d3v1l
9. greq
10. jakotako

ławka rezerwowych: sokor

Dopisuję siebie do listy mając nadzieję, że digitalo doceni moje zdecydowanie do zakupu Amoia, ponieważ jutro mam w domu prezentację ich konkurencji, która Amoiem nie handluje. Uprzedziłem ich, że chcę kupić Amoi, więc przyjadą przekonywać mnie, że się nie znam, że Amoi be, itp, itd. Swoją drogą ciekawe, czy zdążą przeczytać mój post przed przyjazdem...
Jeśli moja wypowiedź nie wniosła wiele do wątku i nadwyręża regulamin forum to sorki, ale jak widać swieżo dołączyłem - po prostu po 8 latach ciągłej pracy 15/24h dziennie mój 34' CRT Sony zmarł na 1 miesiąc przed planowanym zakupem i modernizacją całego sprzętu na HD w wakacje (sic)! Stąd też moje przyśpieszone zainteresowanie. Jeśli jesteście zainteresowani, co konkurencja mówi o Amoi to proszę o info. A dla rozrywki zdjęcie poniżej pod tytułem co się dzieje, gdy pada stary, dobry Sony...
[url="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21ea941c2fcfebe3.html"]FullHD innaczej[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sokor' post='50099' date='13.06.2007, 00:04 ']Dopisuję siebie do listy mając nadzieję, że digitalo doceni moje zdecydowanie do zakupu Amoia, ponieważ jutro mam w domu prezentację ich konkurencji, która Amoiem nie handluje. Uprzedziłem ich, że chcę kupić Amoi, więc przyjadą przekonywać mnie, że się nie znam, że Amoi be, itp, itd. Swoją drogą ciekawe, czy zdążą przeczytać mój post przed przyjazdem...[/quote]
Skoro nie handlują Amoi'em to w jaki sposób zamierzają Cię przekonać, że jest be? Na słowo honoru? :P No chyba, że mają jeden egzemplarz specjalnie do pokazania, że Amoi jest niefajne.

Edytowane przez DaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='DaN' post='50105' date='13.06.2007, 02:59 ']Skoro nie handlują Amoi'em to w jaki sposób zamierzają Cię przekonać, że jest be? Na słowo honoru? :P No chyba, że mają jeden egzemplarz specjalnie do pokazania, że Amoi jest niefajne.[/quote]

Nie wiem, ale sądzę, że tylko werbalnie. Skądinąd bardzo sympatyczny sprzedawca już podczas rozmowy telefonicznej zaczął przekonywać do swojej oferty, wypowiadając się raczej negatywnie o Amoi, ale uznaliśmy, że dalsze rozmowy przeniesiemy na czas prezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[quote name='Sokor' post='50123' date='13.06.2007, 12:35 ']Nie wiem, ale sądzę, że tylko werbalnie. Skądinąd bardzo sympatyczny sprzedawca już podczas rozmowy telefonicznej zaczął przekonywać do swojej oferty, wypowiadając się raczej negatywnie o Amoi, ale uznaliśmy, że dalsze rozmowy przeniesiemy na czas prezentacji.[/quote]

Pamiętaj że jak się niz zdecydujesz na zakup u sympatycznego sprzedawcy - zapłacisz za prezentację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie to, ze od dosc dawna olatigid od dawna nic nie napisal w watku... wogole nic nie napisal. czyzby jakaś niechec do Amoi ? lub chec wycofania sie z promocyjnych warunkow dla wyszczegolnionych naliscie uzytkownikow ? :rolleyes:

Edytowane przez -=pUnIsHeR=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie było,
co cóż dużo obowiązków...

Ci którzy mówią i piszą że Amoi to be, po prostu walą ściemę po całości

nikt nie miał okazji bawić się porównywac, testowac Amoi serii V, ponieważ nikt jeszcze w IV RP nie ma go i nie miał fizycznie, poza
nami, zatem odnoszenie się w jakikolwiek sposób do jakości Amoi to bzdury,
mało tego nikt z owych sprzedawców nie miał okazji, ani nie kupował , wypozyczał itd dotychczasowe modele Amoi, by znac ich wartośc, specyfikację, jakość i mieć wiedze na ich temat i porówywac do innych

są to bzdury wyssane z palaca przez ludzi wyłacznie nastawionych na wepchnięcie Klientom towaru, być moze dobrego ale bez argumentów, a najprościej jest wciskać porównując do innego produktu, tylko że o tym innym nie ma się zielonego pojecia, mało tego, nawet nie widząc go na oczy poza obrazkami w necie

ocenę takiego działania pozostawiam szanownym forumiarzom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

[quote name='olatigid' post='50190' date='13.06.2007, 20:56 ']ocenę takiego działania pozostawiam szanownym forumiarzom[/quote]
tak BTW ale też i z trochę innej beczki - czy wiadomo coś w temacie nowych firmware'ów do modelu 37AF1E, które miały się pojawić wraz z nowymi modelami TV?

Wybacz za marudzenie via email :P ale bardzo zależy mi na FullHD po VGA, które to ma niby być w nowym fv - zależy mi na tym od czasu, kiedy kupiłem to cacko, czyli w czerwcu zeszłego roku...


Pozdro i liczę na info :)

Alx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Sokor' post='50099' date='13.06.2007, 00:04 ']1. -=pUnIsHeR=-
2. emigrant
3. albz74
4. ronaldi
5. Dudley
6. Goompie
7. laptuta1
8. d3v1l
9. greq
10. jakotako

ławka rezerwowych: sokor[/quote]


Witam
Pytanie do @olatigid czy jest szansa na toze ta dziesiątka dostanie te telewizory w jakiejs promocyjnej cenie ?
Bo czekanie juz mnie troszkę drazni , chciałbym kupić na dniach jakiś fajny LCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[quote name='jakotako' post='59175' date='07.09.2007, 18:27 ']Hmm.... czyli wygląda na to ze to była tylko darmowa reklama ...
Obiecać nic nie kosztuje ...[/quote]

Może zadzwoń do nich, ja się skontaktowałem, przypomniałem o mojej obecności na liście i dostałem piękny upust.
Także to jest ok. Jest co innego co mnie teraz wkurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwia na maksa w tym temacie (chłopaki z digitalo wiedzą, co)
ale nie będę się uzewnętrzniał na forum. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie staniał ten najnowszy AMOI z 9999 na 8999 ale po ostatnich obniżkach cen na LCD i spadkowej tendencji to ciągle za dużo
Teraz Full HD można już kupić za nieco ponad 4000.
Ja wiem, że nowy AMOI jest bardzo dobrym modelem ale 9000 to jeszcze przegięcie
Ciekawe ile będzie kosztował w grudniu kiedy spodziewane są duże przeceny sprzętu elektronicznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='albz74' post='59176' date='07.09.2007, 17:39 ']Może zadzwoń do nich, ja się skontaktowałem, przypomniałem o mojej obecności na liście i dostałem piękny upust.
Także to jest ok. Jest co innego co mnie teraz wkurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwia na maksa w tym temacie (chłopaki z digitalo wiedzą, co)
ale nie będę się uzewnętrzniał na forum.[/quote]

napisz koniecznie co cie wkurzylo i jaki dostales upust. to wazne dla kolejkowiczow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='-=pUnIsHeR=-' post='59789' date='12.09.2007, 02:03 ']napisz koniecznie co cie wkurzylo i jaki dostales upust. to wazne dla kolejkowiczow ;)[/quote]
Już mówiłem -zadzwoń i się upomnij :) Nie przyjmuj niczego poniżej obniżenia ceny o -1 na pierwszej cyfrze z lewej strony :)

To co mnie wkurzyło nie ma większego znaczenia dla reszty kupujących - jest nowy wątek o żalach wobec digitalo - byłem u nich niedawno po zmianie siedziby i muszę przyznać że mają [beeep] Sajgon - nic na początku nie chciało działać, telefony zepsute, remont w toku etc. także rozumiem, że jak na taką małą firmę to trochę za dużo w jednym czasie.

Ostatecznie o tym co mnie wkurzyło napiszę już po załatwieniu sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , moge załatwic Amoia LC37 AF1E FHD za 3400pln, sam jestem szczesliwym posiadaczem i jestem zachwycony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...