Skocz do zawartości
Gmeru

X360 troche zdjeć i wrazeń z HD

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='apollo302' date='07.04.2006, 11:35 ']Własnie wczoraj dotarł do mnie nowy Ghost Recon a jako ze byla godzina 18 nie mogelm odpalic swojego proejektora wiec puscilem na zwyklym tv. No i musze powiedziec ze te wszystkie ahy i ehy na jego temat sa adekwatne do zawartosci plytki. To co zobaczylem w intrze to daje słowo to prawie fotorealizm...Grafa urywa łep z szyja i duza czescią tłowia...tak zaawansowanej gry jeszcze nie widzialem, w pierwszej misji ktora skonczylem a gram na Hardzie wydajemy rozkazy nie tylko wlasnym żołnierzą ale tez mamy w obwodzie helikopter z poteznym dzialkiem na pokladznie, i np mozemy poslac go na pierwszy ogien a sami wkraczamy zeby dobic resztki wroga. Gierka jest przesliczna  i mega miodna,toz to nex gen pełną gębą, mozna powiedziec ze dla tej jednej nawet gry warto kupic 360 tke....Nie wiem co bedzie w dalszych misjach ale po tej jednej dalbym grze z czystym sumieniem 10.
[right][post="3397"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

To ja Ci dam dobra rade jak czerpac JESZCZE wiecej przyjemnosci z tego MEGA tytulu. Zapusc sobie albo z jakiegos pena czy z dysku jakąs dobra muze rockową wiesz taką alla z Helikopter w ogniu jak dają czadu ; ) (sorry nie slucham tego typu muzy wiec troche lamersko pisze ale wiadomo oco biega). JA PIE****** wtedy czujesz sie jak na filmie a nie w grze. Tam bodajrze misja w meksyku co najpierw lecisz helikopterem nad miastem (jak takie miasto bedzie w GTA next gen albo lepsze!? to ja wymiekam) i we wszystkich nawalasz potem ladawanie i po miescie...trzeba sobie dobrą muze skombinowac a wtedy to juz wogle GRA MARZEN! Klimat nie do przebicia!

Ps. Jak dla mnie jest trudna ;p Szczegolnie pozniej. Pare razy o malo pada nie roz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos chcial zobaczyc o czym pisza koledzy :D
[url="http://www.gametrailers.com/gamepage.php?fs=1&id=1693"]To tu moze :)[/url]
pzdr maro

Ps. Sorki za podwojny post ale to wedlug zasady ze:
Komputer sluzy czlowiekowi a ziemia jest plaska!
Ah ta zlosliwosc rzeczy martwych :rolleyes:

Edytowane przez Maro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe no fakt ze jest trudna, ja pierwsza misje zaliczylem w bodajze 2,5 godzinki,choc naprawde nie jest zbyt dluga, co chwilka restart. Tak troszke jak w Splinter Cell trzeba pierw zginac zeby pozniej wiedziec gdzie czai sie zŁo..:) Mysle ze trzeba uzywac wiecj zaawansowanych technik, jakies mapki, gogle termowizyjne itp Majac u boku zolnierzy czujemy sie niemal jak Szef w firmie, dajemy rozkaz likwidacji wroga a sami stoimy pod drzewem i delektujemy sie dymkiem z papieroska..hehe.... Motyw z helikopterem rozpieprzyl mnie na maksa, z takim wsparciem to mozna mała wojne wygrac..:) Kurcze gierka rzadzi narazie na calej lini, tego wlasnie oczekiwalismy od nexgena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się zastanawiam, czy można by było podłączyć XBOXa 360 do gniazda DVI w telewizorze LCD za pomocą kabla VGA? Bo taki kabel jest zakończony "męskim" wtykiem D-SUB i w sumie można by dokupić do tego przelotkę D-SUB=>DVI i mamy gotowy kabel DVI :)
Ciekawe, czy by to zadziałało...
Teoretycznie obraz byłby chyba zdecydowanie wyższej jakości, niż uzyskany tradycyjnie, czyli przez połączenie typu component.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze mozna, ale poczytaj posty w temacie xbox360 jako odtwazacz HD , Gmeru stwierdza wyraznie ze filmy HD po componencie chodza idealnie, obraz zyleta wiec chyba mijaloby sie to z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w sumie fakt, ale jednak np. z mojego Snazio obraz po komponencie jest znacznie gorszy niż obraz po DVI. Przynajmniej w TV LCD LG.
Jak kupię XBOXa360, to wypróbuję oba połączenia i podzielę się wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='gelo29' date='13.04.2006, 10:29 ']No w sumie fakt, ale jednak np. z mojego Snazio obraz po komponencie jest znacznie gorszy niż obraz po DVI. Przynajmniej w TV LCD LG.
Jak kupię XBOXa360, to wypróbuję oba połączenia i podzielę się wrażeniami.
[right][post="3689"][/post][/right][/quote]

Nom w przypadku X360 jest calkiem inaczej niz ze Snazio itp. Tam ja tez widze DUZĄ roznice miedzy componentem a DVI. Ale tutaj karta ATI widac dziala calkiem inaczej. Obraz jest super ostry. Potwierdza to tezy juz w wielu miejscach czytane przezemnie ze component nie powinien odstawać od DVI/HDMI.

Co do przekladki to nic z tego chyba nie bedzie bo Xbox na wyjsciu nie obsluguje cyfrowego sygnalu. Wogle nie sadze zeby cos z tego bylo :)

Po VGA obraz jest podobno minimalnie lepszy. Ale to jest naprawde ciezko wychwycic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moze nie obslugiwac cyfrowego sygnału, skoro mozesz podlaczyc xboxa do monitora kablem VGA ?? Wyjdzie napewno bo juz na forum gameonly.pl widzialem zdjecia z takiego podlaczenia, chlopak podlaczyl w ten sposob xboxa do plazmy za 15.000 i sa tam dokladne zdjecia tej przejsciowki [url="http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=3561&postdays=0&postorder=asc&start=510"]http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php...r=asc&start=510[/url] Zreszta tutaj jest potrojna przejsciowka..:) component-vga-vga-dvi.... troche zamieszane ale obraz swieci..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='apollo302' date='13.04.2006, 11:19 ']Jak moze nie obslugiwac cyfrowego sygnału, skoro mozesz podlaczyc xboxa do monitora kablem VGA ??  Wyjdzie napewno bo juz na forum gameonly.pl widzialem zdjecia z takiego podlaczenia, chlopak podlaczyl w ten sposob xboxa do plazmy za 15.000 i sa tam dokladne zdjecia tej przejsciowki     [url="http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=3561&postdays=0&postorder=asc&start=510"]http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php...r=asc&start=510[/url]  Zreszta tutaj jest potrojna przejsciowka..:)  component-vga-vga-dvi....     troche zamieszane ale obraz swieci..:)
[right][post="3692"][/post][/right][/quote]

A VGA to cyfrowy sygnal (DIGITAL?)? :) To ja chyba niewiem co to jest ;- ) Nigdzie M$ sie nie chwali ze mozna podlaczyc Xa po [b]DVI-D / HDMI[/b]. Gdyby tak bylo chyba bym na powiedzial...przeciez to jeden z glownych pkt walki miedzy sprzetami...byly by kable itp....A przeciez nic niema i nie bedzie bo niby jak?. Dopiero PS3 bedzie mialo taką mozliwość. Podlaczysz fakt ale i tak X bedzie to konwertował... tak jak np. puscisz 1080p ale przeciez wiemy ze na wyjsciu konsola oblslguje "tylko" 1080i .... w sumie to wszystko sa tylko opowiastki bo po co DVI skoro jest tak rewelacyjny obraz? TO calkiem cos innego niz component w np. Snazio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, w przyszłym tygodniu powinienem już mieć XBOXa360 i kabel VGA. Spróbuję do tego dokupić przelotkę D-SUB=>DVI i podłączyć to do telewizora.
Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Tymczasem życzę zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocych dla wszystkich Forumowiczów i Adminów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='gelo29' date='13.04.2006, 15:17 ']No nic, w przyszłym tygodniu powinienem już mieć XBOXa360 i kabel VGA. Spróbuję do tego dokupić przelotkę D-SUB=>DVI i podłączyć to do telewizora.
Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Tymczasem życzę zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocych dla wszystkich Forumowiczów i Adminów :)
[right][post="3696"][/post][/right][/quote]

A no dzieki dzieki nawzajem :)

Co do kabla :) To jest taka przejsciowka D-SUB na DVI-D??????????? lol to nieźle :) podajcie mi linka gdzie to mozna kupic :)


...jak mozna z analogu isc na cyfre....sorry ktos tu chyba cos myli...hm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru a sprawdzales linka ktorego podalem?? Przeciez tam widac wyraznie z analogu czyli component przejscie na dvi czyli cyfrowe. Chyba chlopak nie zrobil fotomontazu i nie sciemnil nas wszystkich bo po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='apollo302' date='13.04.2006, 16:34 ']Gmeru a sprawdzales linka ktorego podalem?? Przeciez tam widac wyraznie z analogu czyli component przejscie na dvi czyli cyfrowe. Chyba chlopak nie zrobil fotomontazu i nie sciemnil nas wszystkich bo po co?
[right][post="3702"][/post][/right][/quote]

Ale apollo302 są dwie wersje DVI: DVI-D (tylko cyfrowy) i DVI-I (analog+cyfra).

Nie ma przejscia z D-SUB>DVI-D a przejscie z D-SUB na DVI-I to to samo jakby bylo VGA>VGA, bo DVI-I moze tez przeniesc analogowy sygnał.

Dlatego to tylko wtyczka a obraz jest taki sam. Wiekszosc telewizorow ma DVI-D. Jakby tak bylo latwo to bym sobie kiedys kupil przejsciowke do laptopa z VGA>DVI i bym sie ciszyl a to takie latwei nie jest. TO jest niemozliwe :)

Ps. gosc tam pisze ze se zrobi przejscie z VGA na HDMI jasne hłehłe najlepiej z chincha na HDMI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa dwie wersje....ahaaa....To kurde nie mogles od razu tak gadac ?? Po co tyle sie tu rozpisuje i wkład mi sie wypisuje??? Znowu zeta na nowy dlugopis...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='apollo302' date='13.04.2006, 17:03 ']Aa dwie wersje....ahaaa....To kurde nie mogles od razu tak gadac ??  Po co tyle sie tu rozpisuje i wkład mi sie wypisuje??? Znowu zeta na nowy dlugopis...:)
[right][post="3704"][/post][/right][/quote]

Moja mamusia pracuje w fabryce dlugopisów : ) Wiec mam czym pisać :) A tak na serio to celowo niepisze odrazu bo i ja moge niewiedziec czegos ale tutaj sprawa jest napewno jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co jest z Amoi LC37AF1E i XBOX-360. Sprawa jakoś ucichła a może przypodłączeniu przez dvi albo hdmi problem znika :}


--------------------------------
Gorąco Pozdrawiam
Semu.Michaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='semu.michaja' date='06.05.2006, 10:09 ']A co jest z Amoi LC37AF1E i XBOX-360. Sprawa jakoś ucichła a może przypodłączeniu przez dvi albo hdmi problem znika :}
--------------------------------
Gorąco Pozdrawiam
Semu.Michaja
[right][post="4638"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

[1]Problem był u nas, może to przypadek (obraz mrugal w dashu i tyle..co jakieś 30 sekund)

[2]Pan olatigid sprawdzał u siebie i podobno nie miał tego problemu (ciekawe co zrobił....a moze puszczał tylko gre...bo my sprawdzalismy dokladnie) Pozatym po VGA idzie okej.

[3]Nie podłączysz po DVI i HDMI bo X0 nie obsluguje przecież cyfrowego sygnału. Nie ma przejściówek takich żeby dało radę na AMOIu je zastosować (tam jest tylko HDMI/DVI-Digital w jednym łączu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam...

Sorki za lamerskie pytanie, ale chciałbym podłączyć mojego x360 do tego monitora co w temacie oraz do głośników logitech z-5500 thx.

I teraz pytanie. Jakie kable powinienem kupić aby podłączyć x360 do telewizora poprzez wejscie vga? Dvi mam zajęte przez komputer. No chyba że warto przepinać żeby podłączyć konsole przez dvi ?

No i jaki kabelek aby podłączyć x360 do tego logitech poprzez kabel optyczny albo coax?

prosze o odpowiedz

pozdro

P.S [url="http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=131542651"]http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=131542651[/url] czy takie coś się sprawdzi i będe mógł podpiąć do logitecha z-5500 gdzie mam wejście optyczne (1gniazdko ala chincz) Edytowane przez mgras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...