Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gotowe ustawienia obrazu telewizorów Samsung 2018/19

Od wielu lat nie ustają pytania na temat tego, jak powinno się ustawić obraz w telewizorze by świecił jak najlepiej. I czy można to zrobić we własnym zakresie bez odwiedzin fachowej firmy od kalibracji obrazu? Zobaczmy jak powinny wyglądać gotowe ustawienia obrazu do telewizorów Samsung 2018 oraz dwóch nowych modeli na 2019 rok, które już testowaliśmy w redakcji.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grzebałem w moim telewizorze w ustawieniach, tv to Samsung Q9 FNA i zauważyłem że pojawiło się  znienacka "USTAWIENIA APPLE AIRPLAY" i jeszcze żeby tego było mało, to działa!! Kiedy była jakaś aktualizacja? Bo mam tą ostatnią 1251 gdzie tylko Twitcha skasowali i nic poza tym. Czy coś jeszcze się zmieniło o czym nie wiem?? Jeśli ktoś wie coś na ten temat,  to proszę o odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Tonyy Sopranoo napisał:

Przed chwilą grzebałem w moim telewizorze w ustawieniach, tv to Samsung Q9 FNA i zauważyłem że pojawiło się  znienacka "USTAWIENIA APPLE AIRPLAY" i jeszcze żeby tego było mało, to działa!! Kiedy była jakaś aktualizacja? Bo mam tą ostatnią 1251 gdzie tylko Twitcha skasowali i nic poza tym. Czy coś jeszcze się zmieniło o czym nie wiem?? Jeśli ktoś wie coś na ten temat,  to proszę o odpowiedź 

Polecam czytać główną stronę portalu ;) czyli newsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gmeru napisał:

Polecam czytać główną stronę portalu ;) czyli newsy.

Już znalazłem newsa. Dziękuję.

Oprócz hdtv pl, i producenta, nikt o tym nie napisał. Przecież to ważne wydarzenie. Jedna z głównych funkcji jakie tv Samsung mają dostać w tym roku. Tak czy siak jestem mocno zadowolony. Będę częściej czytał hdtv pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...