Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaja właśnie mi się aktywowały te profile 

b8afdb9645f268b35787edc37dc5c999.jpg

Ale widzę ze doszły tylko 2 profile z takimi samym nastawami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem dane z góry z prawej strony do przeglądarki chrome Ta tel i czekałem chwile. Bo widziałem ze pasek postępu trochę się przesunął. Dopiero jak pokazałeś film to zerknąłem z profile i były 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wpisuje adres i //port i page not found?co robie źle?

a ogolnie jak się prezentują te ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może pojawiły się bo najpierw spróbowałem na internet Browser na telewizorze ?

Jeden / a nie dwa //

Zmiana ustawień jest taka sama jak w pozostałych tylko domyślnie jest inaczej poustawiane

Powiem tak. Albo mam oko albo nie wiem. Długo ustawiałem profil własne i po dodaniu profesjonalnego prokrtczbie się nie różni od mojego. Jak ktoś nie lubi się bawić albo nie umie to warto odpalić dodatkowe profile. Tylko zmieniłem w nasyceniu z expert1 na ciepłe i jest miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie nie mogę połączyć - a do tego dalej soft od H nie scalony z G:) i mam pytanie jaki preferujesz live color do nastawy ciepłe i czy zostawiasz na 50 kolor?

ok udało się ale te ustawienia dziwne -wszystko praktycznie wyłączone

Edytowane przez isiah11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za wcięcie w dyskusje.

Stałem się posiadaczem soundbara Samsung  hw-q90r. Dźwięk DD+ na Netflix w kilku filmach bez problemów.

Mam natomiast kłopot z Kodi. Kiedy włączam tryb przekazywania dźwięku, dźwięk zmienia się na przestrzenny ale jak pauzuje lub przewijam film, dźwięk zaczyna przerywać.

Pomaga wyłączenie i włączenie trybu przekazywania dźwięku jednak tylko do następnego przewinięcia lub pauzy. Próbowałem różnych kombinacji w tv oraz Kodi. Miał ktoś taki kłopocik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, isiah11 napisał:

No ja sie nie mogę połączyć - a do tego dalej soft od H nie scalony z G:) i mam pytanie jaki preferujesz live color do nastawy ciepłe i czy zostawiasz na 50 kolor?

ok udało się ale te ustawienia dziwne -wszystko praktycznie wyłączone

Bo te wyłączone funkcje to jakieś polepszacze. Mi ten profil odpowiada. Ale zauważyłem ze ostrości i rozdzielczość więcej mogę podkręcić na profilu własne. Tz ustawiam identycznie jak na profesjonalnym a na własnym ciut ostrzej. Profesjonalny 2 jest ciut jaśniejszy od jedynki. Lekko tylko modyfikuje motion Flow i w nasyceniu z expert1 na ciepłe bo za żółte. Można Japończyków zrozumieć z kolorem skory 😜

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem:)ale jak dla mnie obraz standard jest najlepszy ostry i nie wyobrażam sobie ustawień bez tych własnie polepszaczy jak x tenden lokal czy dopasowania czerni. Jedyny problem to mam trochę z tymi kolorami zywymi czy min czy srednie ale wtedy mało naturalnie.A te profesjonalne ustawienia tego tv  z ratings com to już wogóle pomyłka jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też na standardowym jest lepiej niż na własne, plus tak jak mówisz wł ulepszacze ale x tenden mam na low, a ustawienia kontrastu mam na duże, wtedy czerń lepsza jest a tak nie swiecą białe elementy mocno.Oczywiście ustawienia czerni też na duże a suwak od czerni na 45. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, isiah11 napisał:

tak czerń musi być być na 45 i ja mam jeszcze poza sportem gamma -2

Ja mam gamme na -1 ale ogólnie musi być obniżona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz ustawienie nasycenia koloru?,a żywy kolor min. czy srednie?wydaje mi się też że jest duża zależność w obrazie i wpływa na sienie x tenden rage i zaawansowane zwiekszenie kontrastu -chyba obydwa nie mogą być ustawione jako duże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem:)ale jak dla mnie obraz standard jest najlepszy ostry i nie wyobrażam sobie ustawień bez tych własnie polepszaczy jak x tenden lokal czy dopasowania czerni. Jedyny problem to mam trochę z tymi kolorami zywymi czy min czy srednie ale wtedy mało naturalnie.A te profesjonalne ustawienia tego tv  z ratings com to już wogóle pomyłka jak dla mnie

To nie jest prawda. Masz w ofercie kanał c+ 4K ? Na standardowym profilu to mydło. Na własnym lub kinowym obraz jest dużo ostrzejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie c+ mam ale nie 4k, ustawienie obrazu mam wszedzie standard ale zmieniam tam ustawienia pod siebie - jedyny problem to ten kolor żywy  i nasycenie i faktycznie chyba zamiast expert 1 gdzie wszyscy go polecaja lepszy jest ciepły .Wziałem jeszcze ustawienie kolorów podstawowych z ratings i jest o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na standardowym boisko w 4K wyglada jak zielone lodowisko Bez żadnych szczegółów. Na własnym lub kinowym jak zielona trawa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, isiah11 napisał:

A jakie masz ustawienie nasycenia koloru?,a żywy kolor min. czy srednie?wydaje mi się też że jest duża zależność w obrazie i wpływa na sienie x tenden rage i zaawansowane zwiekszenie kontrastu -chyba obydwa nie mogą być ustawione jako duże?

Ja mam kolory ustawione na średnie a barwę na ciepłą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie upgrade'owałem z softu 3632 na 4774 i powiem wam, że jestem w szoku.

Widzę znaczną poprawę jakości obrazu.

Tv zakupiłem w lutym i byłem dość zadowolony z niego, ale nie zachwycony. Trochę irytowało mnie, że po wydaniu tyle pieniędzy czerń nie jest do końca czernią.

Po zmianie softu od razu zauważyłem lepszą czerń, lepiej działające lokalne przyciemnianie, mniejszy blooming, lepiej działający uplynniacz.

Możliwe, że lepiej skaluje obraz, bo słabe treści wyglądają nieco wyraźniej.

 

Na starym sofcie od jakiegoś czasu obraz potrafił czasem przyciąć, tutaj póki co tego nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy możecie mi powiedzieć o czym świadczy ten error na zdjeciu? BCM ERR? Mam zacząć sie bać?
Wielkie dzięki za wyjaśnienie.272b7231a70a76829abc3bf9b7a6a405.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tv wylaczony. I wtedy sekfencja tak jak napisałeś. Musi iść.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...