Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A

3 minuty temu, feroman napisał:

Soft od XH to majstersztyk inżynierów Sony,ja byłem zmuszony go wgrać ,bo na XG ciągle bolały mnie  oczy,z powodu na skopany motionflow w tym modelu,po wgraniu nowego softu problem zniknął.Kolorki przepiękne jedno co trzeba zrobić to ciut zredukowac kolor niebieski,bo jest go za dużo.

 

A zapytam przy okazji. Aktualizowałeś 6.4770 do 6.4774? Czytałem na innych forach ze soft w tv lekko zwolnił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mikoko napisał:

A

A zapytam przy okazji. Aktualizowałeś 6.4770 do 6.4774? Czytałem na innych forach ze soft w tv lekko zwolnił. 

Mam ten co mi podałeś link-6.4770,już dawno się nauczyłem ,że jak jest dobrze to lepiej na nowszy nie zmieniać bo może byc gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. Zawsze dają do ściągnięcia najnowszą czyli 6.4774

Chyba ze ktoś ci udostępni mając na dysku 

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglądała sytuacja z aktualizacją softu modelu XG wczesniej , czy sony często wypuszcza aktulizacje bo Tv mam od maja i nie wiem którą z kolei mi wgrało aktualiacja.Wgrałbym ten sof od H ale tak jak pisałem Tv mam od niedawna i gwarancja przepadnie.Na jakiej stronie można jeszce poczytać o tym modelu i sofcie od H dla niego ?pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wgralem soft 4770 od xh. Miałem problem z bluetooth. Pomógł tylko fabryczny reset.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna procedura z tym resetem fabrycznym. W BT wprowadzono większe zmian dlatego wymaga resetu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sobie wgralem najnowszy od XH do mojego XG95 i zero problemow. Wszystko dziala, bluetooth tez. Co do bluetooth to podobno czasami sie zdarza i potrzebny fabryczny reset. Denerwuje mnie troche nowe menu regulacji opcji obrazu. Byloby ok gdyby nie te podpowiedzi  po najechaniu na opcje ktore pojawiala sie na pol wielkosci menu.

 

@mikoko

Ty masz zwykly modul czy modul z ECP? Jesli z ECP to moga byc faktycznie problemy, niewiele telewizorow to oficjalnie wspiera. 

Dzialal ci przed aktualizacja?

 

Edytowane przez Yes Does

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na sofcie 6.3632 moduł działał ale podczas testów c+ z  ECP na kanale c+Now miałem ciemność. Wqrzyłem się i wymieniłem na dekoder. Raz ze nie było wsparcia dla ECP a dwa przestał mi działać moduł w ogóle na sofcie 6.4758 i 6.4770

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, djzwierzak napisał:

Mi na 4770 z cyfry dziala chociaz czesto wywala kanaly zakodowane.

A powiedz mi jaki masz tv ? XG, czy XH?  
Jaki masz moduł? Ten czarny z ECP czy niebieski ?

To ważnie dla mnie pytanie 

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mikoko napisał:

A powiedz mi jaki masz tv ? XG, czy XH?  
Jaki masz moduł? Ten czarny z ECP czy niebieski ?

To ważnie dla mnie pytanie 

Ja mam cyfrowy polsat i modul taki srebrny normalny :D:P XG bo nie chce tracic gwarancji ....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie można wgrać softu od Xh do XG , a w przypadku resetu do ustwień fabrycznych soft nie wróci do wersji z G?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dzis odpalam helpa patrze a tam werja oprogramowania 6.4758 i nie mozna zaktualizowac na nic nowszego ... bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze dla XH to 6.4774 a dla XG 6.4758 ale wgrywane tylko w fabryce niedostępne jako aktualizacja. Do aktualizacji po usb dla XG to 6.3632 najnowsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a może ktoś napisać jak uzyć tej aplikacji calman for bravia aby uzyskać dodatkowe dwa tryby obrazu -custom for pro 1 i 2.Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się sprawić ze połączył ale nie wiem co dalej. Wpisz w przeglądarkę swoje dane z ekranu na gorze po prawej np http://192.168.1.71/9022 wtedy się połączy ale dalej nie wiem 

Wybierz właściwe HDMI 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisuje własnie w telefonie i page not found -adres plus port i nic

 

na tym filmiku pokazuje że nie jest to chyba jakas filozofia-

 

Edytowane przez isiah11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...