Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak macie np na napisach? DOdam ze ustawiłem to wszystko co mikoko podeslal strone wczesniej.

Czy jest lipa z moja sztuka ?

 

117393940_298265441380064_3809956584933724383_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o ten blooming? No niestety tak :(

W ogóle dziwie się że na hdtv nie piszą a takich wadach. Ogólnie tv ma dwie poważne wady (przynajmniej moj XG): blooming i bardzo słabe kąty (mam 65”) Dobrze ze zrobilem konfiguracje kolorow z rtings.com bo chcialem tv oddac do sklepu, po mojej plazmie. Czy na QLED samsunga tez jest ten blooming?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z bloomingiem w zasadzie problemów nie mam, ale qled a przynajmniej modele od q80r lub T sa w tej dziedzinie lepsze. 

Panowie mam dysk usb 500gb i foldery z filmami podzielone na gatunki. Nie wiem dlaczego ale tv widzi np folder komedie a już np folderu horrory nie widzi:) Po włączeniu w kodi foldery widoczne normalnie. Ale nie chce mi się włączać specjalnie jakiejś aplikacji żeby zwykł film włączyć. Tak samo jak np koncert Metallici mkv 1080p widzi go, ale włącza się tylko przez kodi. Normalnie po wybraniu źródła i wł. pliku nie umie go odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, warto za 65xg95 dac ok 4900zl 😊 trafilem na promo z zakupem ze przy 6000 cena w dol o 800zl. Normalnie jest za 5599 ale żona upatrzyla zegarek za 999. Suma wyjdzie nam 5798 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, neoeinz napisał:

Sluchajcie, warto za 65xg95 dac ok 4900zl 😊 trafilem na promo z zakupem ze przy 6000 cena w dol o 800zl. Normalnie jest za 5599 ale żona upatrzyla zegarek za 999. Suma wyjdzie nam 5798 😉

Myśle ze warto. Ja za 55 dałem w styczniu. 4500

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwysant byl.... Przowrócił ustawienia fabryczne przyciskami z tyłu.

I się zaczęło.... Nie chciało połączyć się z tv jak się połączyło to był problem z sygnałem antenowym, dodatkowo jak sprawdzal jakies ustawienia klikajac na pilocie 95 coś tam dalej to wywałało takie polecenie na dole i czarno a niby powinno wrzucić jakieś info. Tv został. Mam obserwować telewizor i tyle. W czwartek-piatek mam się odezwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano włączam tv i ciemny obraz, brak sygnału z dekodera, tylko dioda się świeciła lub mogłem wejść w Home. Sprawdziłem ps4 to samo, brak przesyłu. Pomogło 5s odłączenie zasilania od tv. Często się Wam tak zdarza ?

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.08.2020 o 22:48, mikoko napisał:

Bo ten gość to tylko wozi tv do serwisu. U mnie tez był i zabrali tv 

Tylko ze serwisu sony nie ma a sa podwykonawcze firemki. To tylko tak działą samsung, że przychodzi Pan w niebieskiej koszulce i ogarnia wszystko.

 

W dniu 11.08.2020 o 08:53, baasior napisał:

Dziś rano włączam tv i ciemny obraz, brak sygnału z dekodera, tylko dioda się świeciła lub mogłem wejść w Home. Sprawdziłem ps4 to samo, brak przesyłu. Pomogło 5s odłączenie zasilania od tv. Często się Wam tak zdarza ?

Umnie to często :D Lecz jak widać serwisant nie widzi problemu. Zobacze po tygodniu po tym restarcie przyciskami i wtyczka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten reset w klawiszy to identyczny jak robiony z menu. Dali taki dostęp do niego gdyby się tv zawiesił na amen 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest wszystko OK z oprogramowaniem, nic sie nie wiesza. Wszystko dziala super plynnie.

Zrobilbym upgrade do "H" ale wyglada na to ze prawie kazdy ma problem z niedzialajacym modulem CI+ po takiej operacji. Wiec koszt nowszego oprogramowania to uceglenie modulu. 

Edytowane przez Yes Does

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś najprostsza i NAJSZYBSZA aplikacja do odpalania z  USB? Nie potrafię tego zrozumieć, jak w tv, w zasadzie z górnej półki (inni producenci niezależnie od modelu mają porządne) może nie być zrobionego dobrego playera do multimediów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koreanskie brandy zawsze w tym przodowały, japonce „nie umią” w software :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.08.2020 o 18:41, mikoko napisał:

Myśle ze warto. Ja za 55 dałem w styczniu. 4500

Kupiłem i nie żałuję 😊 przesidka z 43panasa wow, Wielka szafa 😉 trafil się w euro nowka z 5.2020 ostatni w kartonie suma sumarum wyszedl mnie 4920zl

W sumie odpalilem i dziala 😊 nic na razie nie krecilem w ustawieniach. 

Edytowane przez neoeinz
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 55 cali oglądam z 2.5 metra i jest dla mnie duży czytaj w sam raz. 65 to już jest coś 👍. Widziałem w sklepie 85 ależ to kobyła. Z bliska chyba nie za bardzo taki ogrom 

ciekawy jestem daty produkcji I jaka wersje softu masz na pokładzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 65 w zeszłym tygodniu nówka z datą produkcji czerwiec 2020, wersja softu 6.4758 i przy sprawdzeniu pisze że jest aktualny, obraz super, nie mam się do czego przyczepić.

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, mikoko napisał:

Mam 55 cali oglądam z 2.5 metra i jest dla mnie duży czytaj w sam raz. 65 to już jest coś 👍. Widziałem w sklepie 85 ależ to kobyła. Z bliska chyba nie za bardzo taki ogrom 

ciekawy jestem daty produkcji I jaka wersje softu masz na pokładzie 

Ja siedze 4m od tv, na kartonie i naklejce mam date 05.2020 a soft 647581... 

U mnie w zasadzie tylko netflix, amazon, YouTube i jak dla mnie bajka... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądamy 65 cali z 2.5 m i mimo że jak go powiesiłem na ścianie to wydawał mi się przeogromny (przesiadka z 49), tak teraz uważam że mógłby byc większy 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...