Skocz do zawartości
Greeneye

Ruchomy uchwyt do 65", Reinston czy coś innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Zakupiłem niedawno Samsunga UE65NU8052 (65 cali, waga 24kg bez podstawki). Chciałbym zawiesić go na ścianie, moje wymagania co do uchwytu:
- stabilność, będzie często odsuwany i obracany
- uchwyt ma być na lata najlepiej, możliwa zmiana na 75" za jakiś czas, więc obsługa 75" na plus, choć niewymagane
- cena do 600zł
- maksymalna odległość od ściany >= 50cm
- obrót poziomy >= 60 stopni

W oko wpadł mi Reinston Ultra EU025, który wydaje się spełniać te wymagania, ale nie znam firmy i nie wiem czy uchwyt nie jest przepłacony. Ma ktoś może podobny i może coś o nim powiedzieć lub propozycję innego uchwytu?

Do kompletu mam aktualnie soundbar Samsung HW-N650, początkowo miał być na szafce pod TV, ale przy wyciągu 60cm będzie znajdował się za nim, lepiej dokupić jakiś zestaw do jego montażu pod TV na stałe?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Techly ICA-PLB 180L?

Max.udźwig: 80 kg Regulacja odległości od ściany: 125-535 mm Regulacja kąta nachylenia: +/- 10° Regulacja obrotu: +/- 60° Regulacja poziomu: +/- 4°

Dla TV od 50 do 100"

VESA max 900x600

Cena ok 330-350 zl (mnie się udało w promocji za 285)

Wydaje się bardzo solidny, choć jeszcze nie przetestowałem go w boju (oczekuje na montaż - na razie został obmacany).

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 2/22/2019 at 11:18 AM, Bartek Czernicki said:

Może Techly ICA-PLB 180L?

Max.udźwig: 80 kg Regulacja odległości od ściany: 125-535 mm Regulacja kąta nachylenia: +/- 10° Regulacja obrotu: +/- 60° Regulacja poziomu: +/- 4°

Dla TV od 50 do 100"

VESA max 900x600

Cena ok 330-350 zl (mnie się udało w promocji za 285)

Wydaje się bardzo solidny, choć jeszcze nie przetestowałem go w boju (oczekuje na montaż - na razie został obmacany).

pozdr

Dzięki, narazie wziałem tego Reinstona, ale jeszcze nie zamontowałem i mogę nadal oddać. Jakby udało Ci się już przetestować tego Techly to daj znać czy warto :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Greeneye napisał:

Dzięki, narazie wziałem tego Reinstona, ale jeszcze nie zamontowałem i mogę nadal oddać. Jakby udało Ci się już przetestować tego Techly to daj znać czy warto :).

Zamontowałem. Wszystko OK trzyma solidnie. Jedyne co, to krótkie śruby montażowe dodają w zestawie i musiałem zastąpić swoimi. Do Samsunga ue65nu8042 były zbyt krótkie. Ale to nie problem, to zwykła śruba M8, najlepiej uciąć ile trzeba z gwintowanego pręta.

Wszystkie regulacje działają poprawnie. (regulacja odlegosci od sciany, kąta nacylenia, obrotu i poziomu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Potrzebuje uchwyt do 65nu8072 na wczoraj
Jak ten Techly sie sprawuje?

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...