Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

Xbox Game Pass, luty: Shadow of the Tomb Raider, Batman

Rekomendowane odpowiedzi

To się robi coraz lepsza usługa, poważnie zastanawiam się czy nie zrezygnować z golda na rzecz GP właśnie.

Tym bardziej, że już prawie nie gram multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Kmicic13 said:

To się robi coraz lepsza usługa, poważnie zastanawiam się czy nie zrezygnować z golda na rzecz GP właśnie.

Tym bardziej, że już prawie nie gram multi.

I to jest myśl - nawet usługa jest użyteczna gdy nie mamy Golda. Nikt nam nie każe jednocześnie płacić tego i tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem golda od początku, do tego Ea Access, a teraz jak wezmę Game Pass, to chyba życia zbraknie, żeby ograć to wszystko.

Spory czas temu przesiadłem się na Xboxa z Ps4 i do dziś nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 2/6/2019 at 3:58 PM, Kmicic13 said:

Miałem golda od początku, do tego Ea Access, a teraz jak wezmę Game Pass, to chyba życia zbraknie, żeby ograć to wszystko.

Spory czas temu przesiadłem się na Xboxa z Ps4 i do dziś nie żałuję.

Pod kątem usług to Microsoft robi to niemal wzorowo. Teraz tylko czekać aż portfolio gier na wyłączność im się rozrośnie i będzie bardzo ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystkie Playstation, a Xbox One był moim pierwszym Xboxem.

Przesiadłem się, bo Sony mnie wkurzyło gdy 2 lata od premiery wydawali same remastery gier, które już ograłem.

Dziś jedyny ex, którego żałuję, to Uncharted. Reszta totalnie mnie nie kręci, a usługi, gry multiplatformowe i wszystko inne jest moim zdaniem lepsze w konsoli MS.

Przy następnej generacji przemyślę zakup na spokojnie, bo nie jestem fanbojem żadnej marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, gh0st666 said:

Świetna oferta. Właśnie ogrywam Tomb Raidera. 

Ma świetnie zrobiony Atmos a i tryb 60 FPS bardzo dobry na Xbox One X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmos chyba nie działa prawidłowo na xboxie na słuchawkach, bo żadnych efektów nie słyszę. Brzmi jak normalne stereo.  Natomiast HDR w tej grze to mistrzostwo świata. Nie widziałem lepiej wyglądającego chyba w żadnej grze na xboxie. Efekty ognia w ciemnych scenach na oledzie aż biją po oczach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 hours ago, gh0st666 said:

Atmos chyba nie działa prawidłowo na xboxie na słuchawkach, bo żadnych efektów nie słyszę. Brzmi jak normalne stereo.  Natomiast HDR w tej grze to mistrzostwo świata. Nie widziałem lepiej wyglądającego chyba w żadnej grze na xboxie. Efekty ognia w ciemnych scenach na oledzie aż biją po oczach..

Atmos na słuchawkach na Xboxa wymaga wykupienia licencji od Dolby. Płaciłeś im? Wersja nie-słuchawkowa oczywiście free...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Jakub Krawczyński napisał:

Atmos na słuchawkach na Xboxa wymaga wykupienia licencji od Dolby. Płaciłeś im? Wersja nie-słuchawkowa oczywiście free...

Pierwsze 30 dni jest za darmo. Wziąłem tego triala i testowałem w kilku grach. Niestety nie ma żadnej różnicy w stosunku do stereo. Nie wiem czy do tego wymagane są jakieś specjalne słuchawki, ale nie wydaje mi się bo byłoby to gdzieś opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...