Skocz do zawartości
  • 0
Krzysztof Łupiński

Brak dźwięku z YouTube na VSX933

Pytanie

Witam , nie mam dźwięku na „kinie domowym „ Pioneer VSX933 , podczas odtwarzania z TV aplikacji You Tube . TV to LG OLED65B7V i jest połączony kablem HDMI poprzez gniazdo ARC z VSX933, również po ARC HDMI . Blu-ray 4k jak i dekoder NC+4k działają bez zarzutu i są połączone kablami HDMI z VSX933 . O co tutaj chodzi ,że nie ma dźwięku . Dodam ,że bez kina domowego dźwięk z YouTube działa na wbudowanych głośnikach w TV . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam.

Podłączyłem soundbar JBL 3.1. pod tv LG kablem HDMI do wejścia Arc.

Po walce udało się.

Lecz nie działaja apki typu Youtube, Netflix, filmy z usb.

Tzn obraz jest ale nie ma dźwięku.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,

Pytanie odnośnie JBL bar 3.1 dlaczego prawie za każdym razem kiedy włączam rano tv, soundbar rozłącza się z subwooferem???

Lampka na subwooferze pali się na pomarańczowo, trzeba parkować ręcznie. Rozłączajac  wszystkie kable, bo inaczej sam się nie sparuje (nawet jak wcisne guzik na lampka miga w trybie parowania).

Tak się nie da, codziennie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W dniu 14.12.2018 o 18:38, Daniel57 napisał:

To będziesz miał zajęcie  ...             Menu na pilocie ( domek) wybierz System Setup  następnie -  Input/Ootput Assigin   -   Digital Audio Imput   -  TV i tu nic nie wybieraj niech będą ; .... ; 

Wyjdz z tego podmenu i wybierz  Hardware - HDMI    wybierz

HDMI CEC- ON

HDMI Standby Through Auto ( ECO )

Audio Return Chanel Auto

Auto Delay - Off

W TV pewnie masz ustawione wyjście dzwięku 

HDMI ARC  i kabel na 2 gnieżdzie z oznaczeniem ARC.

Super dzięki -nikt nic nie wiedział w pionner u zródła. A tu proszę EXTRA-jestem pod wrażeniem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W dniu 12.11.2019 o 21:15, simon1971 napisał:

Witam. Skorzystałem  z rozwiązania powyżej i wszystko jest OK oprócz tego, że po chwili wyrzuca mnie z netflixa i wraca do programu TV. Jest na to jakiś spoób?

Pozdrawiam

Właśnie mam ten sam problem co Ty :( Poradzicie coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W dniu 27.02.2020 o 18:52, allmyloving napisał:

Właśnie mam ten sam problem co Ty :( Poradzicie coś ?

Czy ktoś znalazł rozwiązanie? Wygląda na to, że to wyrzucanie wynika z tego, że w ustawieniach dekodera nc+ włączona jest funkcja CEC. To ona z jakiegoś powodu wymusza przełączenie z powrotem na program tv. Nie mam pomysłu jak to naprawić niewyłączając CEC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W dniu 17.12.2018 o 13:42, Krzysztof Łupiński napisał:

Czyli kabel jak najbardziej odpowiedni . YouTube również hula teraz jak trzeba . Wydaje mi się że wcześniej kiedy zmieniłem ustawienie w Pionku Auto Delay na OFF nie „zresetowałem „Pionka „ tylko wpiąłem kabel optyczny i zaczęło grać z głośników zewnętrznych .

Wracam po dłuższej przerwie do tego tematu. Mam pytanie w tym temacie - jak zresetować Pioneera VSX933 ? Mam wszystko ustawione wg zaleceń w dyskusji, chcę uniknąć podłaczania kabla optycznego (musiałbym demontować tv ze ściany) . Brakuje mi tylko żeby WSC933 odczytał prawidłowo HDMI ARC . Będę wdzięczny za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...