Skocz do zawartości
zochu1

Ekran ADEO Elegance 200 z borderami tkanina reference gray

Rekomendowane odpowiedzi

Ekran ADEO Elegance 200 z borderami tkanina reference gray


Do sprzedania Ekran elektryczny Adeo Elegance 200 (82") z tkaniną Reference grey, borderami 5 cm i pasem rozbiegowym 70 cm.
Pas można skrócić przy pomocy krańcówek. Napęd elektryczny Nice.
Napęd z prawej strony, wysuw tylny, biała kaseta.
Powierzchnia projekcyjna w stanie idealnym, nie faluje się, świetna propozycja dla kogoś, kto liczy na świetne odwzorowanie kolorów i niezawodne działanie. Firmy Adeo reklamować chyba nie muszę.
Nie ma co porównywać do chińskich ekranów za 500-1000zł z internetu. Pomijając ich wykonanie, różnica jest przede wszystkim w powierzchni projekcyjnej i jej strukturze (brak efektu srebrzenia i ziarnistości).
Cena rynkowa nowego w tej konfiguracji to ponad 3200 zł. Moja cena wyjściowo to 1000zł (oczywiście do negocjacji)
Wszelkie informacje proszę kierować na priv, bądź pod numerem telefonu 661-447-480.

Opis w poniższym linku:
https://www.ekrany.pl/pl/p/Ekran-Adeo-MOTORIZED-ELEGANCE-200-169/301

IMG-8107.jpg
IMG-8123.jpg
IMG-8127.jpg


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik włoski Nice w moim ekranie wytrzymał ponad 10 lat. Właśnie padł i zmieniłem na Somfy (929zł). Sam ekran po 10 latach jak nowy (wersja z napinaczami). Firma bardzo solidna.

A jak tak patrzę u Kolegi na ten zestaw szkła w szafce obok, to się zastanawiam po ilu minutach mój Velodyne wywaliłby to wszystko na podłogę:D

Pozdrawiam.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj mi linka z ceną rynkową ponad 3200 zł.  tak jak piszesz  to bede kupował twoj model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran sprzedany dawno temu, temat do zamknięcia. 

Dla dociekliwego kolegi kendo999:

Link do już nieaktualnego (2015 r.) cennika Adeo (strona 7). Podane ceny Netto.

http://business-group.pl/cenniki/Adeo_Screen_Ekrany_projekcyjne_cennik_01A-2015.pdf

Elegance 200 z czarnymi ramkami: 2316 netto, czarny tom 45cm 316 netto. Daje nam to sumę brutto 3237 zł :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...