Skocz do zawartości
OsciBosci

Sony Bravia KDL32-V2500

Rekomendowane odpowiedzi

Co mozecie powiedziec na temat tego LCD?? Czy jest wart swojej ceny?? Czy to wyzsza liga jesli chodzi o LCD HD nie FullHD??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='OsciBosci' post='38951' date='14.02.2007, 21:19 ']Co mozecie powiedziec na temat tego LCD?? Czy jest wart swojej ceny?? Czy to wyzsza liga jesli chodzi o LCD HD nie FullHD??[/quote]
jakiej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest. Ja zanim go kupiłem brałem pod uwagę jeszcze samsunga N/M71, Sharpa BV9 ale po wszystkich testach, czytaniach, opiniach zdecydowałem się na v2500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='remus' post='38993' date='15.02.2007, 08:40 ']Tak jest. Ja zanim go kupiłem brałem pod uwagę jeszcze samsunga N/M71, Sharpa BV9 ale po wszystkich testach, czytaniach, opiniach zdecydowałem się na v2500.[/quote]


Właśnie nabyłem ten model i rozsypał się po 4 dniach (podświetlenie matrycy). Powalczę ze sprzedawcą o wymianę na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Posiadam ten model TV i chciałem zapytać czy jest możliwość podzielenia obrazu i oglądania dwóch różnych kanałów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie model jest wyprzedawany i ma bardzo dobrą cenę przez co stał się jeszcze bardziej atrakcyjny. Następca D3000 jest o ok 1000PLN droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciche uruchamianie KDL-32V2500
Witam

W opisie tego sonego podaja, ze ma tzw "ciche uruchamianie". Jest to podane w grupie "Dźwięk". Czy wiecie o co tu chodzi?

A z drugiej strony słyszałem, że niektore lcdeki "piszczą". Czy tak jest rzeczywiście? Czy to np. szum wentylatorów bo niektóre mają, czy np. pisk przetwornicy?

Maru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='oberek' post='61097' date='25.09.2007, 08:58 ']Ciche uruchamianie KDL-32V2500
Witam

W opisie tego sonego podaja, ze ma tzw "ciche uruchamianie". Jest to podane w grupie "Dźwięk". Czy wiecie o co tu chodzi?

A z drugiej strony słyszałem, że niektore lcdeki "piszczą". Czy tak jest rzeczywiście? Czy to np. szum wentylatorów bo niektóre mają, czy np. pisk przetwornicy?

Maru[/quote]
Ciche uruchamianie- dźwięk po włączeniu TV stopniowo wzrasta od "0" do poziomu ostatnio używanego. Co do wentylatorów- nie spotkałem do tej pory w LCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...