Skocz do zawartości
SIWYGTR

problem podłączenia n przez hdmi do lg 32lc2r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam olbrzymi problem z podłączeniem n przez hdmi do LG . Obraz szaleje trzeszczy głos wszystko mam dobrze ustawione myslalem ze to wina kabla ale jednak nie bo wziołem n i kabel i poszłem do kolegi i wszystko działa na jego sony czy to wina tv?? obsługuje hd redy dziala na component xbox360 a na hdmi kapa straszna POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SIWYGTR' post='38857' date='13.02.2007, 22:38 ']Witam mam olbrzymi problem z podłączeniem n przez hdmi do LG . Obraz szaleje trzeszczy głos wszystko mam dobrze ustawione myslalem ze to wina kabla ale jednak nie bo wziołem n i kabel i poszłem do kolegi i wszystko działa na jego sony czy to wina tv?? obsługuje hd redy dziala na component xbox360 a na hdmi kapa straszna POMOCY[/quote]

Problem stary jak n-ka, a wina ... po stronie LG w tym akurat wypadku.
Przejdź na component i problem zniknie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='38863' date='13.02.2007, 20:12 ']wina ... po stronie LG[/quote]

W sumie ciekawa sprawa - przeciez zamiast podlaczac n-ke moze podpiac dvd hdmi z hdcp i tez problem zniknie... Zadziala na 100%.
I teraz - jesli uznamy dvd za wzorzec sygnalu to n-ka jest winna
jesli n-ka jest wzorcem idealnego polaczenia hdmi z hdcp a lg nie dziala to wspolpraca z dvd jak i np. ps3 jest cudem :)
W co latwiej uwierzyc ? W wine n-ki czy w cud ?

Sam mam tv z tej serii ale jak rozumiem 42 cale ma inne oprogramowanie bo n-ka dziala jak marzenie. Wiec poza wiarą w cud musimy wziasc poprawke ze inzynierowie z lg raz potrafią a raz nie potrafią wypuscic tv ktory wspolpracuje z urzadzeniami hdmi.

Moge sie mylić. Uczciwie przyznaje że się nie znam ale Twoje definitywne stwierdzenie po prostu nasuwa te wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='38863' date='13.02.2007, 20:12 ']Problem stary jak n-ka, a wina ... po stronie LG w tym akurat wypadku.
Przejdź na component i problem zniknie.

Pozdro[/quote]


bzdura
lg 32lc2r dziala z n'ka po hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie zastosować ustawienia żeby automatycznie przełączał sie sygnał np z tv naziemnej na nboxa po kablu hdmi?? bo u mnie nie działa muszę ręcznie za pomocą pilota (source)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='czurył' post='60270' date='15.09.2007, 17:11 ']a jakie zastosować ustawienia żeby automatycznie przełączał sie sygnał np z tv naziemnej na nboxa po kablu hdmi?? bo u mnie nie działa muszę ręcznie za pomocą pilota (source)???[/quote]

to nie Scart , nigdy nie bedzie sie przelaczac automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...