Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jak.tom929

Kenwood Ka660 - brak opcji zgłośnienia

Polecane posty

Witam, posiadam telewizor Panasonic tx-50ex700e, wzmacniacz Kenwood ka660 z kolumnami dual cl720. Telewizor jest połączony pod wzmacniacz poprzez kabel optyczny i fiio d03k, a z drugiej strony kablem 2x2 rca do wzmacniacza. Wiem, że istnieje możliwość połączenia wzmacniacza i tv poprzez kabel 2x rca i jack do telewizora, jednak podobno wtedy jakość dźwięku mocno spada. Niestety nie ma opcji regulacji głośności dźwięku z pilota, mogę zgłośnić tylko poprzez potencjometr głośności we wzmacniaczu. Chciałbym jednak robić to z pilota, istnieje taka możliwość? Może trzeba zmienić jakieś opcje w tv?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Jak wzmacniacz nie ma pilota to nic nie zrobisz. Sygnał optyczny nie ma możliwości regulacji.

Kupiłem dodatkowo kabel rca x2 jack i o dziwo nie brzmi to źle, nawet przyznam szczerze, że różnica jest nie wielka w porównaniu do fiio d03k. Więc chyba pozostaje mi oddać fiio i mieć trochę gorsza jakość na glodnikach

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...