Skocz do zawartości
glorius

pomoc w doborze projektor, ekran, winda :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i piszę z prośba o pomoc :)

Mam troszkę skomplikowany problem- potrzebuję pomocy  w doborze projektora , windy do projektora do sufitu podwieszanego no i ekranu. Zacznę od problemów jakie napotkałem w doborze - sufit podwieszany będzie miał wysokość 18 cm , nie da rady zrobić więcej, a więc teraz pytania 

- jaki projektor do takiej wysokości sufitu i jaka do niego winda ????

co do charakterstyki

- zestaw do salonu, długości 6,4 m , szerokości 5,3 m

- salon z możliwością zaciemnienienia pomieszczenia przez rolety zewn

-odległość o ekranu osób oglądających ~3,3m

- zastosowanie - głównie jako kino domowe,  na drugim miejscu play station

- odległość od windy/projektora do ekranu ok 3,1 m 

- długość dziury w suficie podwieszanym na ekran 315 cm i chyba nie da się wycisnąć dużo więcej

- co do kwoty do jestem elastyczny szczególnie ze względu na to że wybór może  być bardzo ograniczony- za całość jednak nie chciałbym więcej płacić jak 20 tys zł

- myślałem o projektorze co odtworzy też w 4k bo nagrywamy sami na wakacjach trochę przez gopro, ale to nie jest mus 

- głównie mam problem z doborem projektora i windy - mała przestrzeń sufitu podwieszanego - tylko 18 cm i niżej nie da się sufitu zrobić, będę bardzo wdzięczny za pomoc

Z góry wielkie dzięki

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając sam na swoje pytanie może troszkę pomogę - czy ta poniżej winda zmieści w suficie podwieszanym 18 cm projektor wysokości np 14 cm? 

https://ans.sklep.pl/windy-do-projektorow/kauber-pro-lift-v-ultra-slim-winda-do-projektora-wysieg-324-mm?gclid=CjwKCAjw8ajcBRBSEiwAsSky_Ywe-OQQrCDEsU4BSrTtgROJCQWfm7daSR_NBzsYAbQNfGevEFI3phoCVpoQAvD_BwE

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z karty katalogowej: http://kauber.eu/assets/uploads/page57.pdf.pdf wynika, że tak - zmieścisz.

Nie ma podanego wymiaru (grubości) dolnej "pokrywy" ale na oko widać, że ma mniej niż 2 cm. Górne mocowanie to 2 cm, więc projektor 14 cm zmieści się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, a może jakaś podpowiedź co do projektora godnego polecenia do 14 cm grubości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...