Skocz do zawartości
jarekzuk

Czy komuś z was została uznana reklamacjia anteny N?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś z was została uznana reklamacjia anteny N?

Ja dostałem odpowiedz odmowną, ale sie nie poddaje i reklamuje reklamacje

moze ktos jest w podobnej sytuacji napiszcie cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dostalem -30% na kolejny miesiac abonamentu (czyli okolo 20zl)
ale oczywiscie rachunek przyszedl taki jak zwykle :/ niezly burdel maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko potwierdzam że na tej antenie nie udało mi się złapać wszystkich kanałów. Zresztą eksperci potwierdzają że jest za mała. W fachowym piśmie też było napisane że nie udało im się jej poprawnie ustawić.

Ja dostałem ją za darmo więc się nie awanturuję - mogłem po prostu jej nie brać to by nie leżała i nie zajmowała miejsca ;-)

Wg mnie powinni je teraz szybko wycofać i chętnym za darmo wymieniać na coś większego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Sober' post='37510' date='02.02.2007, 15:59 ']Ja tylko potwierdzam że na tej antenie nie udało mi się złapać wszystkich kanałów. Zresztą eksperci potwierdzają że jest za mała. W fachowym piśmie też było napisane że nie udało im się jej poprawnie ustawić.

Ja dostałem ją za darmo więc się nie awanturuję - mogłem po prostu jej nie brać to by nie leżała i nie zajmowała miejsca ;-)

Wg mnie powinni je teraz szybko wycofać i chętnym za darmo wymieniać na coś większego...[/quote]



Masz rację ale peoblem w tym że niechca wymienic, według nich wszystko jest ok
dlatego reklamuje reklamacje
czy naprawde nikt nie reklamował tej anteny, tyle sie o tym pisało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja Cię doskonale rozumiem :P Może w idealnych warunkach geograficznych i pogodowych by się to udało ustawić a powinno działać zawsze i wszędzie :D

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ello, ja reklamowalem ja 3 razy - raz dostalem jeden pakiet za 16 pln na nastepny miesiac zadarmo. Rekalmacji niestety nieuwzglenjaja i pisza ciagle to samo w odpowiedzi. Beznadzieja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...