Skocz do zawartości
Seba_1988

LGB7V 65'' Jakie ustawienia polecacie w trybie film (usb3.0 filmy 4k HDR)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie ustawienia polecacie w trybie film aby nie było ,,opery mydlanej'' itp. chodzi mi o te wszystkie ostawienia jak oświetlenie oled,kolory,kontrast, redukcje szumów, ustawienia trumotion, na razie bawię się ustawieniami ale zauważyłem że przy szybkich scenach jakąś taka rozmazana poświata jest przy obiektach które szybko się poruszają także bankowo mam coś źle poustawiane ://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jakie ustawienia polecacie w trybie film aby nie było ,,opery mydlanej'' itp. chodzi mi o te wszystkie ostawienia jak oświetlenie oled,kolory,kontrast, redukcje szumów, ustawienia trumotion, na razie bawię się ustawieniami ale zauważyłem że przy szybkich scenach jakąś taka rozmazana poświata jest przy obiektach które szybko się poruszają także bankowo mam coś źle poustawiane ://
De-Blur i De-Judder - pobaw się tymi suwakami wg uznania

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JohnnyCash dzięki, sprawa już rozwiązania pobawiłem się ustawieniami i w filmach hdr 4k działa już wszystko git,jedynie na youtube  niekiedy występuję błąd przy szybkich scenach w trailerach 4k ale to w niektórych filmikach także myślę że będzie to spowodowane bardziej jakością prezentowanych filmików bo niby 4k a pewnie co niektórzy ,,sknocili'' sprawę z kompresją itp. :P. Powiem tak właśnie jestem świeżo po seansie ,,TOMB RAIDER'' i był opad szczeny, żona też wniebowzięta że wybrałem tv zamiast projektora :P. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Seba_1988 napisał:

Witam, jakie ustawienia polecacie w trybie film aby nie było ,,opery mydlanej'' itp. chodzi mi o te wszystkie ostawienia jak oświetlenie oled,kolory,kontrast, redukcje szumów, ustawienia trumotion, na razie bawię się ustawieniami ale zauważyłem że przy szybkich scenach jakąś taka rozmazana poświata jest przy obiektach które szybko się poruszają także bankowo mam coś źle poustawiane ://

Zalecane ustawienia z testu tego modelu. Jak zwykle :)

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2018 o 11:38, Maciej Koper napisał:

Zalecane ustawienia z testu tego modelu. Jak zwykle :)

@Maciej Koper pewnie że sugerowałem się waszymi ustawieniami podczas testu ale nie wszystkie parametry są tam podane jakie macie ustawione w trybie film. Jak z trybem prawdziwe kino ma być ustawiony  na włączony? De-judder dałem na 4, de-blur na 10 :) a podświetlenie oled na 100. Jak z kontrastem (85) i ostrością (10) polecasz te ustawienia du filmów 4k hdr z usb 3.0??? Bo zastanawiam się czy nie lepiej ustawić ostrość na więcej powiedzmy 40??? Pytam ciebie bo kalibrujecie tv więc wiecie mniej więcej jakie ustawienia gwarantują reżyserką wizję  :P . Mógłbyś też podać ustawienia w trybie eksperckim czy to już zarezerwowane dla kalibracji???:P P.S. gdzie znajdę trailery filmów w faktycznej jakości 4k hdr :)?

Edytowane przez Seba_1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...